Szukaj

Kwaśniewska i Badach w „DDTVN” o chwilowym rozstaniu. Nie obyło się bez łez. Co stanęło im na przeszkodzie?

Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska

Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach stworzyli wielki przebój. Małżonkowie okupili to długą rozłąką i wieloma wzruszeniami. Nie zabrakło łez.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach stanowią jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Są małżeństwem od 2012 roku. Pobrali się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Ich ślub był ogromnym wydarzeniem, które uznano za jedno z najważniejszych newsów roku. Przez długi czas żyła nim plotkarska prasa. Analizowano wszystko – listę gości, kreację panny młodej, dekoracje w kościele, a nawet dania serwowane dla weselników. W ich życiu próżno szukać skandali, ponieważ stanowią bardzo zgrany duet, co pokazują na swoich kontach społecznościowych.

Ola jest bardzo aktywną użytkowniczką social mediów. Prężnie prowadzi swój profil i znana jest z tego, że w mistrzowski wręcz sposób operuje hasztagami. Pod jej zdjęciami nie znajdziemy żadnych opisów. Jej posty cechuje także spora dawka dobrego humoru i ogromnego dystansu do siebie, za co pokochali ją internauci. Bywa też tak, że razem z mężem droczy się za pomocą publikacji, co wywołuje prawdziwe salwy śmiechu.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach w Dzień Dobry TVN

Ola i Kuba nie udzielają wielu wywiadów, ale czasami zdarzy im się zrobić wyjątek i uchylą nieco kulis swojego prywatnego życia. Małżonkowie pojawili się w sobotę, 6 marca, jako goście programu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedzieli nie tylko o wspólnym sukcesie, ale także o wielkiej rozłące, którą był okupiony. Stworzyli razem piosenkę do filmu animowanego Disneya pt. Co w duszy gra. Ola jest autorką słów, a Kuba skomponował muzykę.

Utwór powstał pomimo tego, że dzieliło ich tysiące kilometrów. Córka byłego prezydenta była wtedy za granicą i nie mogła wrócić do Polski ze względu na pandemię. O wszystkim opowiedzieli w śniadaniówce.

Piosenka jest efektem naszej pandemicznej rozłąki. Tak się złożyło, że w pandemii Kuba był w Polsce, ja byłam za granicą. Nie miałam jak wrócić. Byliśmy osobno trzy miesiące, więc piosenka powstała w ten sposób, że Kuba wysyłał mi muzykę, a ja chodząc po górach, pisałam tekst i płakałam. Jakie to jest strasznie wzruszające – mówiła Ola Kwaśniewska.

Wspólna praca była okupiona ogromnym wzruszeniem, a Kuba nie ukrywał, że również płakał, gdy czytał to, co napisała jego ukochana żona.

Ja to czytałem i też płakałem – dodał Kuba.

Piosenkę Liczy się tylko to, widzowie mogą usłyszeć podczas napisów końcowych animacji Disneya. Bajka wczoraj miała swoją polską premierę. Poniżej możecie usłyszeć wspólne dzieło Kuby i jego żony.


Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska w DDTVN

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska w DDTVN

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska odpoczywają na

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska odpoczywają na "Zanzibarze"

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach - otwarcie atelier Tomasz Ossolińskiego

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach - otwarcie atelier Tomasz Ossolińskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×