39-letni Luis Fonsi zabrał do Polski swoją seksowną żonę! To znana hiszpańska gwiazda telewizyjna!

Agueda Lopez – kim jest żona Luisa Fonsi?

Luis Fonsi – największa gwiazda tegorocznych telewizyjnych koncertów sylwestrowych, przyjechał do Polski ze swoją piękną żoną i dzieciaczkami! Przystojny wokalista ma za sobą już rozwód, bowiem pierwsze swoje małżeństwo zawarł w 2006 roku z atrakcyjną aktorką Agueda Lopez. Wcześniej jednak, bo w 2005 roku u Aguedy wykryto raka. Luis natychmiast przerwał wówczas swoją trasę koncertową, cały czas był przy ukochanej wspierając ją w leczeniu.

Na szczęście Agueda raka pokonała i dopiero wtedy zdecydowała się na ślub z Luisem. Na ich hucznym weselu w Puerto Rico bawiły się największe latynoskie gwiazdy Charytín Goyco, Ednita Nazario i Carlos Ponce.

To było dla nas niezwykle trudne. Byliśmy razem i przez cały czas czuliśmy swoją siłę. W tym czasie on był dla mnie bardzo ważny, był częścią mojej walki. Kiedy wyzdrowiałam, wzięliśmy ślub i zaczęliśmy żyć jak mąż i żona. Wyjechałam do Meksyku, gdzie byłam bardzo popularna, by zagrać w tamtejszej operze mydlanej. A potem wszystko się rozpadło. On dawał mi siłę podczas choroby, a potem nagle go zabrakło. W książce napisałam, jak bardzo był dla mnie ważny. Wszystko, co robiłam, robiłam ponieważ on był moim światem – powiedziała Agueda w wywiadzie dotyczącym książki.

Para nie przetrwała jednak próby czasu i w 2010 roku małżonkowi rozstali się. Luis poznał szybko kolejną piękność i szybko związał się z hiszpańską modelką – Aguedą Lopez. Już w grudniu 2011 roku na świat przyszła ich córka, Mikaela, a w 2014 roku Luis i Agueda pobrali się. W grudniu 2016 roku, na świat przyszło ich drugie dziecko – syn Rocco. Ciekawostką jest fakt, że córka i syn Luisa urodzili się 20 grudnia! Obecna żona Luisa Fonsi jest bardzo atrakcyjną kobietą, co z pewnością zasmuca fanki gwiazdora.

Od czasu gdy Despacito zawładnęło całym światem, para pojawia się razem na oficjalnych imprezach i oboje z gracją pozują na czerwonych światowych dywanach. Agueda z racji zawodu często podróżuje po świecie, jednak na stałe mieszka w Madrycie, gdzie studiuje dziennikarstwo. Małżonka Luisa jest także wykształconą tancerką klasyczną, jednak taniec porzuciła na rzecz modelingu. Para tworzy udany i szczęśliwy związek, ona jest cenioną modelką, mamą, gwiazdą telewizyjną i żoną, on jest światową gwiazdą pop. Zatem co więcej im trzeba do szczęścia 🙂

Jak wam się podoba żona Luisa Fonsi?

Zmysłowa Marcelina Zawadzka już świętuje Nowy Rok! Jej wystrzałowa sukienka i fenomenalne kozaki przebiły wszystkie planowane fajerwerki!

Luis Fonsi jest już po próbie w Zakopanem! Wkleił pierwszą fotkę, ucałował Marylę i strzelił sobie zimne piwko pod Giewontem! Jest więc gotowy na góralski “Sylwester marzeń”!

Miał być wielki triumf TVP, a są problemy! Fanaberie Luisa Fonsi już dają się we znaki Jackowi Kurskiemu


Przystojny Luis Fonsi ma piękną żonę i dwoje dzieci

Przystojny Luis Fonsi ma piękną żonę i dwoje dzieci

Przystojny Luis Fonsi ma piękną żonę i dwoje dzieci

Przystojny Luis Fonsi ma piękną żonę i dwoje dzieci

Przystojny Luis Fonsi ma piękną żonę i dwoje dzieci

Przystojny Luis Fonsi ma piękną żonę i dwoje dzieci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×