Agnieszka Włodarczyk przeszła spektakularną metamorfozę. Wiemy jak to zrobiła!

Agnieszka Włodarczyk - IQOS

Agnieszka Włodarczyk - IQOS

Agnieszka Włodarczyk, w ciągu ostatnich lat, przeszła niemałą metamorfozę. Zobacz, co zmieniła i jak dziś dba o urodę i swoje zdrowie. 

Agnieszka Włodarczyk z aktorstwem związana jest od dzieciństwa. Gwiazda pierwsze kroki w dziedzinie filmu stawiała już w latach 90-tych, kiedy u boku Bogusława Lindy, zagrała tytułową rolę w filmie Sara. Chociaż miała wówczas dopiero 16 lat, została okrzyknięta wschodzącą gwiazdą i błyskawicznie zdobywała popularność.

Zwiększyła ją rola w serialu 13 posterunek. Tam wcieliła się w uroczą siostrę głównego bohatera granego przez Cezarego Pazurę. Chociaż aktorka kilkanaście lat temu cieszyła się niemałym zainteresowaniem zarówno fanów, jak i kolorowej prasy, to na pewien czas zniknęła z życia publicznego, po głośnym rozstaniu z partnerem.

Na szczęście znowu coraz głośniej o niej w polskim show-biznesie. Najpierw za sprawą udziału w hitowym show TVN Azją Express. W ostatnim czasie zaczęła też być bardziej aktywna zawodowo i sięgać po nowe propozycje. Jedną z nich gwieździe podsunęła podobno niedawno jej przyjaciółka Anna Mucha. To ona namówiła Włodarczyk aby zagrała rolę w spektaklu Przygoda z Ogrodnikiem. Mucha zadzwoniła do aktorki z ofertą pracy, a ona bez dłuższego zastanowienia powiedziała „tak“.

Dodatkowo gwiazda przeszła niesamowitą przemianę. Zaczęła dbać o zdrowie, a także styl ubierania. Zmieniła więc nawyki żywieniowe i zrezygnowała ze szkodliwego solarium, które kiedyś uwielbiała. Na dodatek pozbyła się śmierdzących papierosów, zamieniając je na mniej trujący odpowiednik.

Gwiazda przerzuciła się na IQOS’a, czyli doskonałą alternatywę dla tradycyjnych papierosów. Dlaczego? Ponieważ sprawia, że skóra nie jest pozbawiona blasku, a uśmiech nadal jest śnieżnobiały.  IQOS nie pozostawia przebarwień na zębach, a także nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu, przez co stał się niezwykle popularnym przedmiotem pożądania wśród polskich gwiazd. Korzystają z niego m.in Olivier Janiak, Jakub Wesołowski, Karolina Gilon czy Maffashion.

Nic więc dziwnego, że wybrała go także Agnieszka, od zawsze niezwykle barwna i charyzmatyczna. Dostaje tez coraz więcej propozycji zawodowych. Kto wie, może już niebawem zobaczymy ją w którymś z filmów Patryka Vegi?

Zobacz: Małgorzata Rozenek, Małgorzata Kożuchowska i Maffashion zmieniły się nie do poznania! Mają zupełnie nowe fryzury! Takiej metamorfozy jeszcze nie widzieliście!

Zobacz: Olivier Janiak i Kuba Wesołowski – męska przyjaźń w show-biznesie

Zobacz: Marta Wierzbicka schudła i wygląda w bikini jak Aniołek Victoria’s Secret! Jak to zrobiła? Znamy tajemnicę jej diety


Agnieszka Włodarczyk wybrała IQOS

Agnieszka Włodarczyk wybrała IQOS

Agnieszka Włodarczyk - IQOS
Agnieszka Włodarczyk zrezygnowała z papierosów

Agnieszka Włodarczyk zrezygnowała z papierosów

Komentarze

  • Gość pisze:

    taka ładna dziewczyna była a zrobiła z siebie sztuczną lalę z ustami płastugi! i te brwi jak młoty! dno.Przykład jak można zniszczyć urodę daną przez naturę.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×