NewsyMarta Wierzbicka schudła i wygląda w bikini jak Aniołek Victoria’s Secret! Jak to zrobiła? Znamy tajemnicę jej diety

Marta Wierzbicka schudła i wygląda w bikini jak Aniołek Victoria’s Secret! Jak to zrobiła? Znamy tajemnicę jej diety

Marta Wierzbicka - IQOS
Marta Wierzbicka - IQOS
Zuza Maciejewska

29.06.2019 10:38, aktual.: 12.07.2019 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Wierzbicka ostro wzięła się za siebie i sporo schudła. Metamorfoza była tak duża, że niektórzy fani zaczęli wytykać gwieździe, że jest zbyt chuda. Przez długi czas aktorka o wadze się więc nie wypowiadała, aż do momentu, w którym komentarze zaczęły się nawarstwiać.

Wierzbicka w rozmowie z Wirtualną Polską przyznała, że Instagram to miejsce, w którym zdjęcia nie zawsze są idealnym odwzorowaniem rzeczywistości, a raczej obrazują najkorzystniejsze jej ujęcie:

Myślę, że fani mogli tak nerwowo zareagować na to zdjęcie, bo przecież to, jak wyglądamy na zdjęciach na Instagramie, nie jest wymierne do rzeczywistości. Tutaj pokazałam siebie trochę w inny sposób - powiedziała aktorka.

Aktorka przyznała także, że czuje się lepiej niż kiedykolwiek:

Do wszystkich tych, którzy komentowali to zdjęcie: Mam się bardzo dobrze! Szczerze? Nigdy chyba nie miałam się lepiej!

Na czym polega sekret nowej sylwetki I świetnego samopoczucia Marty Wierzbickiej? Jaką dietę stosuje? Aktorka zaczęła się zdrowo odżywiać i bardzo ograniczyła cukier. To jednak niejedyny krok, który Marta postawiła w kierunku zdrowia. W ostatnim czasie zrezygnowała z tradycyjnych papierosów i sięgnęła po IQOS czyli podgrzewacz tytoniu, który nie tylko jest mniej szkodliwy niż papierosy, ale również nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu, dymu.

Jest modnym dodatkiem, po który sięgają świadome gwiazdy, które w ten sposób zmieniają swoje życie na lepsze. Do używania podgrzewcza tytoniu przyznają się m.in. Olivier Janiak, Jakub Wesołowski czy Weronika Książkiewicz.

Musimy przyznać, że Marta Wierzbicka wygląda naprawdę zjawiskowo i udowadnia że warto postawić na odpowiednią dietę i zdrowe nawyki, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

  • Marta Wierzbicka wybrała IQOS
  • Marta Wierzbicka używa IQOS
  • Marta Wierzbicka przerzuciła się na IQOS
  • Marta Wierzbicka bez makijażu
  • Marta Wierzbicka wybrała IQOS
  • Marta Wierzbicka sporo schudła
  • Marta Wierzbicka w nowej fryzurze
  • Marta Wierzbicka - IQOS
[1/8] Marta Wierzbicka wybrała IQOS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także