Szukaj

Olivier Janiak i Kuba Wesołowski wyznaczają trendy. Stawiają na zdrowy styl życia. Wiemy jak rzucili papierosy!

Olivier Janiak, Jakub Wesołowski - IQOS

Olivier Janiak, Jakub Wesołowski - IQOS

Olivier Janiak, Jakub Wesołowski, Leszek Stanek...  Modni mężczyźni doskonale zdają sobie sprawę z tego, że prowadzenie zdrowego stylu życia korzystnie wpływa nie tylko na ich życie, ale także na osoby wokół nich. Niedawno właśnie dlatego zrezygnowali z palenia papierosów, sięgając po ich mniej szkodliwy zamiennik - IQOS. 

Palenie papierosów staje się coraz mniej trendy. Coraz więcej osób, nie chcąc zatruwać siebie, ani osób w najbliższym otoczeniu, szuka mniej szkodliwych zamienników. W ostatnim czasie dużą popularnością, zwłaszcza wśród gwiazd, które jako pierwsze mają dostęp do nowinek, jest IQOS.

Produkt ten odkryli już  eleganccy mężczyźni m.in. Olivier Janiak, Jakub Wesołowski, Mateusz Hładki, Leszek Stanek, Cezary Pazura. Chociaż dzielą ich codzienne obowiązki, łączy podobne wyczucie stylu. Panowie stawiają bowiem na ponadczasową klasyczną elegancję i minimalizm, czyli coś, co nigdy nie wyjdzie z mody. Nic więc dziwnego, że każdy z nich wybrał customizowane urządzenia, które idealnie wpisują się w ten schemat.

Mowa o IQOS, czyli podgrzewaczu tytoniu, który nie tylko jest mniej szkodliwy niż papierosy, ale również nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu, dymu, a także nie drażni otoczenia. Urządzenie to robi dobrze wrażanie także designem. Można go bowiem dopasować  w zależności od gustu pod względem koloru, faktury czy customizowanego wykończenia.

Dodajmy, że produkt ten niemal z każdym dniem zyskuje nowych odbiorców. Zerknijcie jak elegancko prezentują się z nim gwiazdy.

Zobacz: Mąż Natalii Siwiec musiał dokonać drastycznej zmiany w życiu. Po tym jak został ojcem Natalia postawiła mu ultimatum…

Zobacz: Neony, spinki, duże kolczyki. Oto najgorętsze trendy na wiosnę i lato 2019! Gwiazdy już je lansują!

Zobacz: Rodzina Oliviera Janiaka znowu się powiększyła! Karolina Malinowska pochwaliła się wspaniałą nowiną! [WIDEO]


Olivier Janiak, Mariusz Raduszewski postawił na IQOS

Olivier Janiak, Mariusz Raduszewski postawił na IQOS

Cezary Pazura postawił na IQOS

Cezary Pazura postawił na IQOS

Olivier Janiak postawił na IQOS

Olivier Janiak postawił na IQOS

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×