Weronika Książkiewicz oszpeciła się do roli. W filmiku zza kulis nowej produkcji zdradziła sekret… Musicie to zobaczyć!

Weronika Książkiewicz z papierosem

Weronika Książkiewicz z papierosem

Weronika Książkiewicz to kolejna gwiazda, która oszpeciła się dla roli. Niedawno w takiej wersji oglądaliśmy Małgorzatę Kożuchowską w „Plagach Breslau”. Weronika niedawno pokazała nagranie z planu filmowego. Z obciętymi włosami, bez makijażu i zaciągając się Iqosem, odsłoniła jeden ze swoich sekretów. 

Weronika Książkiewicz doskonale wie, że praca aktorki wymaga poświęceń. Właśnie dlatego niedawno przeszła drastyczną metamorfozę, dzięki której zerwała z grzecznym wizerunkiem Mowa o roli w nowej produkcji Cypriana Olenckiego pt. Furioza.

Weronika do nowego wyzwania podeszła bardzo poważnie. Dzięki odpowiedniej charakteryzacji z pięknej kobiety przemieniła się w buntowniczkę, w której próżno szukać znanej z czerwonych dywanów i premier piękności. Chociaż po ostatnich zdjęciach wydawać by się mogło, że jej przemiana bardziej zaskoczyć nie może, tak się jednak stało. W poniedziałek na swoim Instastory aktorka podzieliła się nagraniami z charakteryzacji. Okazuje się, że dzięki sztuczkom wizażystek Weronika zyskała nowy, gigantyczny tatuaż.

Weronika Książkiewicz pokazała go podczas relacji na instastory. Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy zaciągając się nonszalancko IQOSem czyli po podgrzewaczem tytoniu, który nie tylko jest mniej szkodliwy niż papierosy, ale również nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu, dymu. Weronika do roli przygotowywała się również fizycznie trenując na siłowni – wyrzeźbiła mięśnie i poprawiła kondycję. Prawdopodobnie za tym zaangażowaniem w sport stoi również decyzja o rzuceniu papierosów na rzecz mniej szkodliwego Iqosa. Urządzenie to robi wrażenie także designem. Można go bowiem dopasować w zależności od gustu pod względem koloru, czy wykończenia.

Warto dodać, że Książkiewicz to nie pierwsza gwiazda, która nie bała się oszpecić dla roli. Na takie poświęcenie zdecydowały się także m.in. Charlize Theron, Renee Zellweger czy Nicolę Kidman – ta decyzja przyniosła im Oscary, a ostatnio także Małgorzata Kożuchowska do filmu Patryka Vegi „Plagi Breslau”.

Zobacz: Weronika Książkiewicz ścięła włosy na króciutko! Wygląda jak polska Lara Croft! Przygotujcie się na szok!

Zobacz: Weronika Książkiewicz szczęśliwie zakochana! Aktorka ma nowego partnera

Zobacz: Weronika Książkiewicz przytyła na obozie Anny Lewandowskiej. I jeszcze się z tego cieszy! [WIDEO]


Charlize Theron metamorfoza do filmu

Charlize Theron metamorfoza do filmu

Renee Zellweger oszpeciła się

Renee Zellweger oszpeciła się

Nicole Kidman

Nicole Kidman

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×