Szukaj

Agnieszka Radwańska przeszła spektakularną metamorfozę. Postawiła na ostre cięcie i wygląda rewelacyjnie. Fani zachwyceni

Agnieszka Radwańska zmieniła fryzurę. Tenisistka postawiła na ostre cięcie, decydując się na szokującą długość. Jak wygląda? Fani są zachwyceni. 
Agnieszka Radwańska ścięła włosy

Agnieszka Radwańska ścięła włosy

Agnieszka Radwańska przez lata była gwiazdą tenisa ziemnego. Osiągała niemałe sukcesy, na korcie mierząc się z największymi, sportowymi rakietami. W 2018 roku zakończyła karierę, przyznając, że czas na nowe wyzwania. Takim był m.in. udział w programie Taniec z gwiazdami, z którego dochód przeznaczyła na cele charytatywne.

Zobacz: Rozebrana Agnieszka Radwańska szaleje z mężem na greckiej plaży! Gwiazda tenisa świętuje drugą rocznicę swojego ślubu!

Agnieszka Radwańska w krótkich włosach. Jak wygląda?

Od tego momentu gwiazda zyskała jeszcze większe grono fanów, które regularnie obserwuje jej działania w sieci. Tenisistka pokazuje tam m.in. spotkania z przyjaciółmi, a także codzienne zajęcia, wśród których nie brakuje sportowej aktywności. W niedzielę, na swoim Instagramie, opublikowała post, w którym pochwaliła się nową fryzurą.

Agnieszka Radwańska ścięła włosy. Postawiła na ostre cięcie, stawiając na long boba. Dodatkowo odświeżyła kolor, dzięki czemu może się cieszyć błyszczącymi włosami. W opisie pod zdjęciem zdradziła, że wreszcie się zdecydowała na ten krok:

#goodvibes with @felixalfred #cięcie #nowafryzura #czasnazmiany #mniejukladania #itakodrosna
#shorthair #finallyididit #cut – przyznała gwiazda sportu.

Zobacz: Radwańska brylowała na ślubie pięknej Caroline Wozniacki! Wybrała suknię jak na imprezę „Vogue’a”! Co za klasa!

Metamorfozą Agnieszki zaskoczeni byli jej fani, którzy w komentarzu pod zdjęciem przyznawali, że taki wygląd bardzo jej pasuje. Nie zabrakło więc komplementów pod adresem tenisistki:

  • Bomba. Też takie chce.
  • Zmiana zdecydowanie na plus.
  • Jesteś naturalnie piękna.
  • Ten nowy styl włosów zdecydowanie Ci pasuje.
  • Pięknej we wszystkim pięknie.
  • Jak Catherine Zeta-Jones. Pięknie wyglądasz.
  • Świetnie. Bardzo pasuje Ci ta zmiana.

Niektórzy sugerowali, że nowa fryzura związana jest z nowym stanowiskiem, przewidując Radwańskiej karierę w ministerstwie sportu. Agnieszka na żaden z takich komentarzy jednak nie zareagowała, nie potwierdzając, ani nie dementując plotek.

Zobacz:Radwańska wskazała najbardziej stylową polską WAG! Nie jest to Anna Lewandowska! [WIDEO]

 


Agnieszka Radwańska w krótkich włosach

Agnieszka Radwańska w krótkich włosach

Agnieszka Radwańska zmieniła fryzurę

Agnieszka Radwańska zmieniła fryzurę

radwańska

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt świętują drugą rocznicę ślubu

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×