Szukaj

Agnieszka Radwańska pokazuje synkowi świat. Najnowsze zdjęcie wygląda jak pocztówka z zimowego raju

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska już zaczyna pokazywać synkowi, jaki piękny jest świat. Właśnie zabrała go w góry. Zdjęcie, którym się podzieliła w sieci, zachwyca.

Agnieszka Radwańska dwa lata temu zakończyła karierę tenisistki. Na korcie osiągała niemałe sukcesy, między innymi udało jej się zostać wiceliderką rankingu WTA, który klasyfikuje najlepszych tenisistów na świecie, postanowiła, że czas odejść. Skupiła się przede wszystkim na życiu osobistym. Stosunkowo niedawno dołączyła do grona mam. Wraz z mężem, Dawidem Celtem powitali na świecie Jakuba.

Była gwiazda tenisa spełnia się w roli mamy. Jak ujawniła niedawno w rozmowie z Polskim Radiem, ma bardzo mało wymagające dziecko.

Nie mogę narzekać. Przesypiam noce. Kolki były na samym początku, ale teraz ich już nie ma. Mam złote dziecko. Nie ma żadnego problemu, a ja nie chodzę z worami pod oczami.

Jeszcze przed narodzinami syna mówiła, że nie wyobraża sobie mieć tylko jednego dziecka. Wygląda na to, że nie zmieniła zdania:

Marzę, aby Kubuś miał zdrowe rodzeństwo – mówi Agnieszka Radwańska.

Póki co zaczyna pokazywać synkowi świat. Zabrała go w góry, a zdjęciem podzieliła się na Instagramie.

Agnieszka Radwańska zdjęcie z synkiem w górach

Agnieszka Radwańska odkąd została mamą, chętnie publikuje urocze momenty z synkiem. Pokazuje wspólne spacery, ale także to, że razem z mężem wypracowali idealny system dzielenia się opieką nad Jakubem. Przy tym na każdym zdjęciu zachwyca to, jak szybko wróciła do formy po ciąży. Tylko pozazdrościć.

W środowe popołudnie pokazała przepiękną fotografię z polskich gór. Wygląda na to, że rodzina wybrała się do Zakopanego, żeby nacieszyć się zimą. Agnieszka z synkiem pozuje na tle ośnieżonych szczytów. Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepszą formą edukacji jest doświadczanie i podróże. Zdaje się, że Radwańska pragnie, żeby Jakub od maleńkości właśnie tak poznawał otaczającą go rzeczywistość.

Zobacz synek jakie mamy piękne góry – napisała.

Fotografia jest piękna i wygląda jak pocztówka. Pod postem nie brakuje komplementów dla mamy, synka i cudnych widoków z polskich gór.


Agnieszka Radwańska z Jakubem

Agnieszka Radwańska z Jakubem

Agnieszka Radwańska pokazała nowe zdjęcie synka

Agnieszka Radwańska pokazała nowe zdjęcie synka

Agnieszka Radwańska na spacerze z Jakubem

Agnieszka Radwańska na spacerze z Jakubem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×