Szukaj

Nie żyje ceniona polska aktorka, dziennikarka oraz korespondentka TVP. Zmarła nagle w wieku 52 lat

Nie żyje Agnieszka Kluk-Kochańska

Agnieszka Kluk-Kochańska była bardzo znaną i cenioną w środowisku polonijnym aktorką, projektantką, dziennikarką oraz prezenterką telewizyjną.

Dziennikarka zmarła 19 grudnia w szpitalu w Denville w New Jersey. Miała 52 lata.

Uroczystości pogrzebowe prezenterki telewizyjnej odbyły się w sobotę w stanie New Jersey w USA.

Kim była Agnieszka Kluk-Kochańska?

Agnieszka Kluk-Kochańska była korespondentką TV Polonia, pojawiła się również w kilku telewizyjnych filmach dokumentalnych. Polonia kojarzyła ją z takich programów jak Kalejdoskop Polonijny, produkowany w Filadelfii. Potem przez kilka lat była korespondentką TV Polonia, dla której przygotowywała wiadomości i reportaże z życia Polonii Amerykańskiej.

W Polsce Kluk-Kochańska ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. W USA rozwijała swój talent aktorski w teatrze polonijnym, wystawiającym przedstawienia w Metropolii Nowojorskiej. Potem realizowała się zawodowo jako dziennikarka. Sama wyreżyserowała również kilka filmów dokumentalnych.

Była perfekcjonistką. Zawsze dbała o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i idealnie dopracowane, nie ważne ile to zajmowało wysiłku i czasu – wspomina ją w dziennik.com, operator kamery i przyjaciel, z którym współpracowała przez kilka lat.

Bardzo smutna wiadomość.

Nie żyje popularna aktorka filmów dla dorosłych. Przedawkowała narkotyki i leki

Nie żyje gwiazdor słynnego boysbandu. 27-latek popełnił samobójstwo

Kardynał zamieszany w potężny skandal z pedofilią w Kościele nie żyje


Przeprowadzasz badania profilaktyczne?

×