Szukaj

Chuda jak nitka Kaczorowska świętuje 7 miesiąc córeczki. Figura aktorki wywołała dyskusję wśród fanek

Agnieszka Kaczorowska świętuje 7. miesiąc życia Emilki. Z tej okazji opublikowała słodką fotografię z córeczką. Jej fanki zauważyły jednak, że jest niepokojąco szczupła.
Agnieszka Kaczorowska - nowe zdjęcie Emilki

Agnieszka Kaczorowska - nowe zdjęcie Emilki

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że pojawienie się na świecie Emilki wywróciło jej świat do góry nogami. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców. Rozpieszczają ją jak się da i celebrują każdy moment. Nie inaczej było, kiedy malutka skończyła 7. miesiąc życia. Aktorka z tej okazji opublikowała słodkie zdjęcie i podpisała je we wzruszający sposób. Jedak fotografia zaniepokoiła jej fanki. Dlaczego?

Agnieszka Kaczorowska świętuje 7. miesiąc Emilki. Co zaniepokoiło fanki?

Agnieszka Kaczorowska niedawno podjęła decyzję i mocno skróciła włosy. Obcięła je o 30 centymetrów i podarowała fundacji Rak’n’Roll w ramach akcji Daj włos!.  Jej najnowsze zdjęcie na Instagramie pokazuje, że aktorka nie tylko włosów ma zdecydowanie mniej, ale i kilogramów.

Kaczorowska pięknym wpisem dała dowód miłości do dziecka. wyraziła wdzięczność, za to, że jest spełnioną żoną i mamą.

7 miesięcy trzymam w rękach największy Skarb. Tej miłości nie da opisać się słowami…natomiast wiedzcie, że pędzę do domu z pracy z prędkością światła, a czas wspólnego przytulania mógłby się nie kończyć. Mogłabym godzinami patrzeć jak zajada posiłki, a najlepszym ćwiczeniem na brzuch jest wspólne śmianie się w głos. W każdej trudniejszej chwili, myślę sobie, że to zaraz minie, a w każdej radosnej, chcę krzyczeć „chwilo trwaj!”. Mamy z @maciek.pela Emilkę i mamy wszystko. #Pelakowelove – napisała.

View this post on Instagram

7 miesięcy trzymam w rękach największy Skarb.❤️ Tej miłości nie da opisać się słowami…natomiast wiedzcie, że pędzę do domu z pracy z prędkością światła, a czas wspólnego przytulania mógłby się nie kończyć.❤️ Mogłabym godzinami patrzeć jak zajada posiłki, a najlepszym ćwiczeniem na brzuch jest wspólne śmianie się w głos.❤️ W każdej trudniejszej chwili, myślę sobie, że to zaraz minie, a w każdej radosnej, chcę krzyczeć „chwilo trwaj!”.❤️ Mamy z @maciek.pela Emilkę i mamy wszystko.❤️ #Pelakowelove ____________________ Ubiegając pytania ???????? sukienka Emi od @osinska_baby_fashion ???????? Wystroiliśmy się i idziemy dziś na rodzinną kolację do restauracji.❤️

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Mimo, że post poświeciła córeczce, która własnie skończyła siedem miesięcy, to jej fanki zaniepokoiły się mocno jej bardzo szczupłą figurą. Rzeczywiście, na opublikowanej fotografii Agnieszka wygląda jak połowa siebie sprzed kilku tygodni.

  • Agus uwielbiam Cię , ale wyglądasz jakbyś miała anoreksję, czy wszystko ok u was?? – padło pytanie zaniepokojonej internautki.
  • Kurcze bardzo, bardzo Pani schudła…. Rozumiem małe dziecko, dużo obowiązków… Ale tak duży spadek wagi nie fajnie wygląda – pisze inna.

Póki co Agnieszka Kaczorowska nie odpowiedziała na pełne troski pytania, natomiast zareagowały inne fanki, zarzucając wkraczanie w zbyt intymne sprawy gwiazdy.

Inne obserwujące natomiast zachwycają się słodkim zdjęciem i życzą małej Emilce sto lat.


Agnieszka Kaczorowska - 7. miesiąc Emilki

Agnieszka Kaczorowska - 7. miesiąc Emilki

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska z córką Emilką

Agnieszka Kaczorowska z córką Emilką

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×