Agnieszka Kaczorowska mocno ścięła włosy! Teraz są krótsze o 30 cm: „Aaaa! Zrobiłam to!”

Agnieszka Kaczorowska: nowa fryzura

Agnieszka Kaczorowska: nowa fryzura

Agnieszka Kaczorowska ścięła włosy o 30 centymetrów. Nowa fryzura aktorki robi wrażenie. Teraz ma long boba. Co stoi za jej metamorfozą?

Agnieszka Kaczorowska przez lata zaprezentowała się publiczności w wielu skrajnych wcieleniach. Była grzeczną Bożenką z Klanu oraz kipiącą zmysłowością tancerką w Tańcu z gwiazdami. Dwa lata temu gwiazda postanowiła ustatkować się. Wyszła za mąż, a rok później urodziła pierwsze dziecko.

Agnieszka jest dziś szczęśliwą żoną i matką, do tego kobietą spełnioną, bo prowadzi własny, dobrze prosperujący biznes. Wraz z początkiem roku Kaczorowska podjęła kolejną przełomową decyzję – ścięła włosy. Efektem wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska ścięła włosy. Teraz ma long boba

Agnieszka Kaczorowska ma nową fryzurę. Aktorka skróciła włosy aż o 30 centymetrów. Teraz na jej głowie możemy podziwiać modnego long boba, którego prekursorką w polskim show-biznesie jest Małgorzata Rozenek.

Najwyraźniej Agnieszce tak bardzo spodobała się taka fryzura, że bez dłuższego namysłu podjęła decyzję o metamorfozie. Zwłaszcza, że kryje się za nią coś więcej, niż tylko świeży i piękny wygląd.

Kaczorowska ścięła włosy z jednego, bardzo ważnego powodu. Postanowiła przekazać 30 centymetrów włosów na peruki, które dla osób walczących z rakiem przygotowuje fundacja Rak’n’Roll. Wszystko to w ramach akcji Daj włos!.

Każdy, kto chce obciąć włosy, może to zrobić w dobrym celu – na peruki dla kobiet w trakcie chemioterapii. Angażujemy do współpracy zakłady fryzjerskie, które ścinają włosy w odpowiedni sposób, a następnie przekazują je nam – czytamy na stronie organizacji.

O swojej decyzji tancerka poinformowała we wpisie na Instagramie, który cieszy się niebywałą popularnością:

Aaaa! Zrobiłam to! Oto nowa #AgnieszkaKaczorowskaPela. A co! Takie zmiany są kobiecie potrzebne! 30 cm włosów wysyłam dla @fundacjaraknroll – napisała, dodając: – A ubiegając wszystkie pytania… kolor mam naturalny, niezmiennie od urodzenia. Nigdy nic z nim nie robiłam, a zmienia się przez cały rok pod wpływem słońca.

Nowa fryzura Agnieszki Kaczorowskiej. Mąż gwiazdy zachwycony

Fanki są pod wrażeniem gestu na jaki zdobyła się Agnieszka. Internauci chętnie też komplementują nową fryzurę Kaczorowskiej. Można przeczytać wiele wyrazów zachwytu – piszą, że jest „ślicznie, pięknie i cudownie”. Na szczególną uwagę zasługuje jednak komentarz męża Kaczorowskiej:

Oszalałem – napisał Maciej Pela.

My również!


Agnieszka Kaczorowska ścięła włosy o 30 cm

Agnieszka Kaczorowska ścięła włosy o 30 cm

Agnieszka Kaczorowska u fryzjera

Agnieszka Kaczorowska u fryzjera

Agnieszka Kaczorowska ma long boba

Agnieszka Kaczorowska ma long boba

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×