Kaczorowska i Pela świętują 3. rocznicę ślubu rodzinną sesją. Agnieszka w pięknej sukni ślubnej

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska świętuje 3. rocznicę ślubu. Gwiazda z tej okazji opublikowała nie tylko ślubne wspomnienia, ale też rodzinny kadr. Znowu poczuła się jak panna młoda.

Agnieszka Kaczorowska do show-biznesu trafiła jako kilkuletnia  dziewczynka. Pojawiła się na planie serialu Klan, gdzie gra do dziś. Jej debiut na ekranie został ciepło przyjęty przez fanów, a młoda gwiazda dosłownie dorastała na oczach widzów telenoweli. Teraz jest już dorosłą kobietą, która nie tylko w serialu, ale także w życiu prywatnym założyła własną rodzinę. Gwiazda kilka lat temu związała się z tancerzem – Maciejem Pelą.

Parę połączyła wspólna pasja do tańca. Gwiazda Klanu przez wiele lat trenowała taniec towarzyski, w którym odnosiła liczne sukcesy. Była także jedną z trenerek w Tańcu z Gwiazdami, a jeszcze do niedawna miała własną szkołę tańca, w której poznała swojego męża. Chociaż ze względu na kryzys związany z pandemią jej biznes upadł, to małżeństwo ma się wręcz doskonale.

Agnieszka Kaczorowska świętuje 3. rocznicę ślubu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pobrali się 7 września 2018 roku. Zakochani byli zaręczeni zaledwie po kilku miesiącach znajomości. Para postanowiła wziąć ślub w słonecznej Toskanii. Gdy podzielili się zdjęciami z tej pięknej uroczystości, oczarowali fanów. Tego dnia panna młoda postawiła na zwiewną kreację z głębokim dekoltem projektu Violi Piekut.

Związek Agnieszki Maćka cały czas nie zwalnia tempa. W ich życiu przez ostatnie 3 lata zaszło wiele zmian. Najpierw na świecie pojawiła się ich córeczka Emilka, niedługo po tym jak dziewczynka skończyła 2 lata, doczekała się młodszej siostry – Gabrysi.

Rodzina już w komplecie świętowała kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji Agnieszka pochwaliła się nie tylko ślubnym zdjęciem, ale także najnowszą sesją z córeczkami. Gwiazda ma na sobie białą sukienkę, w której spokojnie mogłaby pójść do ślubu. Widać, że zaledwie kilka tygodni po drugim porodzie odzyskała znakomitą figurę.

Dziś nasza 3. rocznica ślubu. Trochę się zmieniło…przez te 3 lata… Nawet ta nasza miłość się zmieniła…jest dojrzalsza, jeszcze silniejsza…inna. Natomiast NIEZMIENNIE chcemy kroczyć razem przez życie! Podejmować nowe wyzwania, wspierać się, oglądać świat…i oczywiście wychowywać nasze dwie cudowne dziewczynki. NIEZMIENNIE jestem najszczęśliwsza pod słońcem, że obok mnie jest mężczyzna, który ma takie same wartości, z którym tak wiele mnie łączy i z którym, w tym samym czasie, tak wiele mnie dzieli, że możemy się uzupełniać. @maciek.pela Ty wiesz… NIEZMIENNIE wierzę w prawdziwą miłość. Wiem, że jej doświadczam. Wiem, że razem jesteśmy najsilniejsi. …i jeszcze NIEZMIENNIE śmieszy mnie fakt, że zazdrośnicy dawali nam 3 miesiące, najwyżej rok

Internauci natychmiast ruszyli z komentarzami. Nie brakuje słów zachwytu nad piękną rodziną, ale także nad figurą młodej mamy.

  • Śliczne wyglądacie.
  • Ale to pięknie napisałaś.
  • Piękni jesteście.
  • Jesteście piękną parą. Nie zmieniajcie się.
  • Agnieszka masz piękną rodzinę i figurę.

Trzeba przyznać, że obrazek, którym podzieliła się Agnieszka z okazji „skórzanej” rocznicy, wygląda przesłodko.


Agnieszka Kaczorowska świętuje 3. rocznicę ślubu

Agnieszka Kaczorowska świętuje 3. rocznicę ślubu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w dniu ślubu Fot. Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w dniu ślubu Fot. Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - ślub. Niepublikowane wcześniej zdjęcia

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - ślub. Niepublikowane wcześniej zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×