Szukaj

Agnieszka Kaczorowska pokazała jak karmi piersią córkę. Ale to nie wszystko…

Agnieszka Kaczorowska została mamą pod koniec lipca. Wciąż karmi dziecko piersią, czym się pochwaliła na Instagramie. Swojej córeczce serwuje też inne smakołyki.
Agnieszka Kaczorowska z córką na basenie

Agnieszka Kaczorowska z córką na basenie

Agnieszka Kaczorowska znana jest całej Polsce jako serialowa Bożenka z Klanu. W serialu zaczęła grać jako dziecko i wyrosła na oczach widzów na piękną kobietę o wielu talentach. To nie tylko świetna aktorka, ale również tancerka. Wszyscy poznali jej talent dzięki programowi Taniec z gwiazdami. Ma na swoim koncie nawet tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Świata w Tańcach Latynoamerykańskich. Zdobyła go w 2010 roku. Prywatnie jest żoną tancerza Macieja Peli oraz mamą uroczej Emilki.

Żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym co możemy i nie stanowi zagrożenia… Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb… Oto Emilia Pela. Na razie po prostu Emilka, a dla nas najczęściej Emi – napisała na Instagramie Kaczorowska po urodzinach córki.

Agnieszka Kaczorowska karmi córkę piersią

Aktorka i jej małżonek postanowili, że ich córka będzie żywiła się zgodnie z zasadami diety BLW (Baby Led Weaning), co oznacza mniej więcej Bobas Lubi Wybór. Ale w najnowszym poście wspomina także o karmieniu piersią, a nawet serwuje fanom zdjęcie z Emilką przy piersi.

 O karmieniu piersią już mówiłam i pisałam… Dziś wrzucam taki kadr uchwycony przez @fotografie_eweliny podczas tego cudownego momentu i chciałabym tylko przypomnieć, że mleko do 1. roku życia jest podstawą diety Maluszka. Mówiłam Wam też, że rozszerzamy dietę metodą #BLW i już po prawie dwóch miesiącach chcę Wam ją całym sercem polecić! – pisze Agnieszka na Instagramie.

W diecie BLW o której aktorka wspomina  dziecko samo wybiera, na co ma w danym momencie ochotę. Produkty muszą być oczywiście dostosowane do wieku i potrzeb malucha. Jednak dziecko decyduje samo, na co ma ochotę i co zje.

Zabawa przednia, bałagan ogromny, gotowania dużo, ale gdy dziecko zjada cały talerzyk owsianki, zupę dyniową czy bataty, brokuły i szparagi, to nas rozpiera duma…i możemy to jej doświadczanie jedzenia oglądać niczym najlepszy film. Teraz Kochani, gdy jesteście w domu, to proponuję spróbować ! Są na ten temat książki, blogi… jak chcecie to znajdziecie info. Tylko ostrzegam, że telefon zostanie zapchany zdjęciami i filmikami brudnego, jedzącego i szczęśliwego Malucha – kontynuuje Agnieszka.

Z powodu diety BLW aktorka nie ukrywa, że kiedy wybiera się z córką do restauracji, to niestety zwykle zostawia trochę bałaganu. Aktualnie z powodu koronawirusa i zamkniętych knajpek, dziewczyny bałaganić będą tylko w domu.

View this post on Instagram

O karmieniu piersią już mówiłam i pisałam…???? Dziś wrzucam taki kadr uchwycony przez @fotografie_eweliny podczas tego cudownego momentu i chciałabym tylko przypomnieć, że mleko do 1. roku życia jest podstawą diety Maluszka.???????? Mówiłam Wam też, że rozszerzamy dietę metodą #BLW i już po prawie dwóch miesiącach chcę Wam ją całym sercem polecić! ???????? Zabawa przednia, bałagan ogromny, gotowania dużo, ale gdy dziecko zjada cały talerzyk owsianki, zupę dyniową czy bataty, brokuły i szparagi, to nas rozpiera duma…i możemy to jej doświadczanie jedzenia oglądać niczym najlepszy film.???? Teraz Kochani, gdy jesteście w domu, to proponuję spróbować ! Są na ten temat książki, blogi… jak chcecie to znajdziecie info. Tylko ostrzegam, że telefon zostanie zapchany zdjęciami i filmikami brudnego, jedzącego i szczęśliwego Malucha.???? #Pelakowelove

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on


Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska pokój dziecka

Agnieszka Kaczorowska pokój dziecka

Agnieszka Kaczorowska z Emilką na basenie

Agnieszka Kaczorowska z Emilką na basenie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×