Agnieszka Kaczorowska wraca do „Tańca z gwiazdami” i to wcale nie w roli tancerki! Znamy szczegóły

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska wraca do Tańca z gwiazdami — donosi Fakt. Gwiazda nie pojawi się na parkiecie, a wystąpi w nowej roli. Jakiej? Co wiadomo na ten temat?

Agnieszka Kaczorowska w zeszłym roku została mamą. Wraz z Maciejem Pelą powitali na świecie Emilkę. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, czego dowodem są zdjęcia, które co jakiś czas pojawiają się w mediach społecznościowych jej mamy. Chociaż córeczka gwiazdy z reguły pozuje tyłem do obiektywu, można zauważać, jak się zmienia.

Agnieszka Kaczorowska wraca do Tańca z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska nie tylko spełnia się w roli matki, ale także realizuje się zawodowo. Regularnie gości na planie serialu Klan, prowadzi kanał na YouTube, a także udziela się na Instagramie. Gwiazda pokazuje wybrane kulisy codzienności, a także poleca sprawdzone przez siebie produkty.

Kaczorowska przez długi czas była związana z programem Taniec z gwiazdami, gdzie wcielała się w rolę trenerki. Chociaż odeszła z telewizyjnego show, to na jego temat chętnie wypowiadała się w internecie. Na profilu w mediach społecznościowych komentowała zmagania par.

Dostrzegli to producenci, którzy poprosili Agnieszkę o ocenę tańców podczas finału jedenastej edycji. Tancerka była zachwycona umiejętnościami Julii Wieniawy, doceniła rozwój Edyty Zając na parkiecie. Być może przygoda aktorki z show potrwa na dłużej.

Fakt jest przekonany, że Agnieszka Kaczorowska ponownie się pojawi w Tańcu z gwiazdami, ale tym razem jednak wystąpi w roli jurorki. Perfekcyjnie zdała test, który przygotowali dla niej twórcy widowiska:

To był sprawdzian, jak sobie poradzi. Agnieszka wypadła wyśmienicie. Producenci są zachwyceni jej ocenami. Agnieszka ma naprawdę duże szanse na zostanie nową jurorką — nieoficjalnie zdradza osoba z produkcji.

Czy tak rzeczywiście będzie? Na razie nie ma oficjalnego komentarza na ten temat. Warto jednak wspomnieć, że nie wiadomo, kiedy powstanie dwunasta edycja telewizyjnego show. Iwona Pavlović w rozmowie z Party zdradziła, że patrząc na to, co się dzieje, nie można tego jednoznacznie określić:

Myślę, że potrzeba czasu, żeby zobaczyć, czy COVID będzie trwał dłużej, niż myślimy. Myślę, że stacja i produkcja nie chcą sobie pozwolić, żeby kolejna edycja była z takimi przygodami, jak ta.

Śledziliście tę edycję?


Agnieszka Kaczorowska - Taniec z gwiazdami, finał

Agnieszka Kaczorowska - Taniec z gwiazdami, finał

Agnieszka Kaczorowska pokazała kuchnię

Agnieszka Kaczorowska pokazała kuchnię

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Komentarze

  • Elzbieta pisze:

    Pani Agnieszko co sie stalo z pani cialem.Jestem przerazona pani wygladem. Mam nadzieje, ze to straszne wychudzenie nie jest spowodowane choroba.Prosze o siebie zadbac i wygladac bardziej apetycznie .Pozdrawim.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×