Szukaj

Hollywood opadły szczęki na widok polskiej gwiazdy! Właśnie zagrała w kinowym hicie u boku samej Elle Fanning

Agnieszka Grochowska Elle Fanning Teen Spirit

Agnieszka Grochowska zagrała w filmie z Elle Fanning

Agnieszka Grochowska w Hollywood robi sporą karierę. Polka zagrała u boku Elle Fanning w amerykańskim hicie. Kiedy premiera Teen Spirit?

Wygląda na to, że polskie gwiazdy przecierają szlaki do Hollywood coraz śmielej i coraz częściej. Najpierw Rafał Zawierucha, którego zobaczymy w filmie Once Upon a Time in Hollywood u boku Brada PittaLeonardo DiCaprio, później Joanna Kulig, która od czasu Zimnej Wojny jest rozchwytywana przez amerykańskie produkcje, a teraz? Teraz przyszedł czas na Agnieszkę Grochowską, którą w 2019 roku będziemy mogli podziwiać u boku samej Elle Fanning.

Młodziutka amerykańska gwiazda, która stała się prawdziwą ulubienicą Hollywood i jest angażowana do samych ogromnych produkcji już w kwietniu 2019 zadebiutuje z kolejnym filmem. W Teen Spirit u jej boku zobaczymy Grochowską, która wcieli się w matkę głównej bohaterki. O czym opowiada film, w którym zobaczymy polską gwiazdę?

Violet, w którą wciela się Fanning i jej mama mieszkają na wsi w małym domku. Nastolatka marzy o międzynarodowej karierze, nic więc dziwnego, że gdy pewnego dnia okazja przychodzi sama – znajduje ogłoszenie o konkursie talentów – postanawia spróbować swoich sił. Wygląda to na kolejny film dla nastolatek, ale nie zmienia to faktu, że wyprodukowano go z rozmachem, a na Festiwalu w Toronto po premierze zebrał same dobre opinie.

Myślicie, że to otworzy Agnieszce drogę do jeszcze ważniejszych produkcji?

 

Gwiazdy na gali Doskonałość Roku Twojego Stylu 2018: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Grochowska, Olga Bołądź

Gwiazdy na gali Doskonałość Roku 2017 Twojego Stylu: Olga Bołądź, Agnieszka Włodarczyk, Kinga Preis, Magdalena Cielecka, Agnieszka Grochowska

Kreacje gwiazd na premierze filmu „Powidoki”: Maja Ostaszewska, Agata Buzek, Agnieszka Grochowska, Kasia Figura i inni


Agnieszka Grochowska - premiera sztuki

Agnieszka Grochowska - premiera sztuki "Ucho Prezesa czyli Scheda"

Agnieszka Grochowska- Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Grochowska- Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Grochowska Doskonałość Roku Twojego Stylu 2018

Agnieszka Grochowska Doskonałość Roku Twojego Stylu 2018

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×