Agent Gwiazdy 4, odcinek 10. Z programu odpadła najmniej lubiana gwiazda! Na ten moment czekała cała grupa!

Agent Gwiazdy 4. Kto jest agentem?

Agent Gwiazdy 4. Kto jest agentem?

Za nami 10 odcinek programu Agent Gwiazdy 4. Tradycyjnie na uczestników czekały ciekawe zadania, w których wykonaniu próbował przeszkodzić im Agent. Kto ostatecznie wypadł najsłabiej podczas testu i odpadł z programu?

W programie pozostało już tylko sześć gwiazd. Dziesiąty odcinek Agent Gwiazdy 4 rozgrywał się na Fuerteventurze – wyspie wiatrów i bezkresnych plaż.

Pierwsza konkurencja odbyła się w Puerto del Rosario. Kinga Rusin w tajemnicy przekazała wytypowanej osobie 10 tysięcy złotych i trzy jokery. Pozostali musieli rywalizować ze sobą w grze miejskiej. Zadaniem wytypowanej osoby było obstawienie fantów i pieniędzy na najlepsze osoby. Grupa zarobiła, jeśli wyścig potoczył się zgodnie z przewidywaniami obstawiającego.

Druga konkurencja wymagała przede wszystkim sprawnej pracy w grupie. Zadanie rozpoczęło się w centrum malowniczego miasteczka Betancuria. Podzieleni na dwie grupy uczestnicy musieli przyprowadzić jak najwięcej osób reprezentujących unikalne narodowości w określonym czasie. Jeśli warunek został spełniony – zarobili pieniądze do wspólnej puli. Konflikty pomiędzy uczestnikami utrudniały wykonanie zadania.

Uczestnicy i prowadząca wypłynęli wspólnie na katamaranie z El Puerto de Gran Tarajal. Podczas wycieczki Kinga oznajmiła im, że muszą podjąć ważną decyzję – kto dostanie immunitet. Na wytypowanie szczęśliwca gwiazdy miały pół godziny. Ostatecznie został nim Damian Kordas, który wydał na immunitet 2 tysiące złotych.

Zmagania zakończył test wiedzy o Agencie, który wyeliminował z programu kolejną osobę. W 10 odcinku Agenta z programu odpadła Kasia Wołejnio.

Grupa czekała na jej odpadnięcie – wyznała Viola Kołakowska.

Jedynie Maria Sadowska była zasmucona wynikiem testu Kasi, co wzbudziło podejrzenia, że to właśnie piosenkarka może być czarnym charakterem tego sezonu:

Zastanawiałam się, czy był jakiś spisek przeciwko Kasi. Szkoda, że odpadła.

Finał coraz bliżej!

Zobacz: Kinga Rusin wyleciała na majówkę i już szaleje ze stylizacjami! Jej najnowszy komplet pokocha każda kobieta z klasą!

Zobacz: Kinga Rusin w bieli i szarościach po wyjściu pracy! Jej najnowsza stylizacja zasługuje na owacje!

Zobacz: Kinga Rusin wreszcie poczuła wiosnę! Jej zwiewna stylizacja to połączenie tylko najlepszych trendów!


Image_1024(3)
Image_1024(2)
Image_1024(1)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×