Szukaj

Agent Gwiazdy 4, odcinek 10. Z programu odpadła najmniej lubiana gwiazda! Na ten moment czekała cała grupa!

Za nami 10 odcinek programu Agent Gwiazdy 4. Tradycyjnie na uczestników czekały ciekawe zadania, w których wykonaniu próbował przeszkodzić im Agent. Kto ostatecznie wypadł najsłabiej podczas testu i odpadł z programu?
Agent Gwiazdy 4. Kto jest agentem?

Agent Gwiazdy 4. Kto jest agentem?

W programie pozostało już tylko sześć gwiazd. Dziesiąty odcinek Agent Gwiazdy 4 rozgrywał się na Fuerteventurze – wyspie wiatrów i bezkresnych plaż.

Pierwsza konkurencja odbyła się w Puerto del Rosario. Kinga Rusin w tajemnicy przekazała wytypowanej osobie 10 tysięcy złotych i trzy jokery. Pozostali musieli rywalizować ze sobą w grze miejskiej. Zadaniem wytypowanej osoby było obstawienie fantów i pieniędzy na najlepsze osoby. Grupa zarobiła, jeśli wyścig potoczył się zgodnie z przewidywaniami obstawiającego.

Druga konkurencja wymagała przede wszystkim sprawnej pracy w grupie. Zadanie rozpoczęło się w centrum malowniczego miasteczka Betancuria. Podzieleni na dwie grupy uczestnicy musieli przyprowadzić jak najwięcej osób reprezentujących unikalne narodowości w określonym czasie. Jeśli warunek został spełniony – zarobili pieniądze do wspólnej puli. Konflikty pomiędzy uczestnikami utrudniały wykonanie zadania.

Uczestnicy i prowadząca wypłynęli wspólnie na katamaranie z El Puerto de Gran Tarajal. Podczas wycieczki Kinga oznajmiła im, że muszą podjąć ważną decyzję – kto dostanie immunitet. Na wytypowanie szczęśliwca gwiazdy miały pół godziny. Ostatecznie został nim Damian Kordas, który wydał na immunitet 2 tysiące złotych.

Zmagania zakończył test wiedzy o Agencie, który wyeliminował z programu kolejną osobę. W 10 odcinku Agenta z programu odpadła Kasia Wołejnio.

Grupa czekała na jej odpadnięcie – wyznała Viola Kołakowska.

Jedynie Maria Sadowska była zasmucona wynikiem testu Kasi, co wzbudziło podejrzenia, że to właśnie piosenkarka może być czarnym charakterem tego sezonu:

Zastanawiałam się, czy był jakiś spisek przeciwko Kasi. Szkoda, że odpadła.

Finał coraz bliżej!

Zobacz: Kinga Rusin wyleciała na majówkę i już szaleje ze stylizacjami! Jej najnowszy komplet pokocha każda kobieta z klasą!

Zobacz: Kinga Rusin w bieli i szarościach po wyjściu pracy! Jej najnowsza stylizacja zasługuje na owacje!

Zobacz: Kinga Rusin wreszcie poczuła wiosnę! Jej zwiewna stylizacja to połączenie tylko najlepszych trendów!


Image_1024(3)Image_1024(2)
Image_1024(1)

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×