Szukaj

TVN wyjął asa z rękawa! Edyta Górniak gwiazdą wiosennego reality-show! Po latach wojny skonfrontuje się z… Szok!

Edyta Górniak wystąpi w Agent Gwiazdy 4 (wiosna 2019)

Edyta Górniak wystąpi w Agent Gwiazdy 4 (wiosna 2019)

Edyta Górniak w Agent Gwiazdy 4

Już wiosną 2019 TVN wyemituje 4 sezon programu Agent Gwiazdy. Uczestnicy powoli pakują walizki, a do mediów przedostają się informacje na temat tego, kto weźmie udział w programie. Na ciekawej liście gwiazd pojawiło się najbardziej zaskakujące nazwisko nie tylko w zbliżającej się edycji, ale prawdopodobnie w całej historii reality-show. Mowa o Edycie Górniak.

Party donosi, że Edyta Górniak wystąpi w Agent Gwiazdy 4. Zdjęcia do nowego sezonu ruszyły pod koniec ubiegłego tygodnia na hiszpańskiej wyspie Fuerteventurze. Diwa na planie pojawiła się 15 listopada:

Na Wyspy Kanaryjskie Edyta wyleciała zaledwie kilka godzin po koncercie urodzinowym. Czyżby taki prezent sprawiła sobie gwiazda? W show Górniak będzie musiała dobrze wytypować agenta. A może to ona nim zostanie? – czytamy na łamach dzisiejszego wydania magazynu.

Edyta będzie musiała połączyć pracę na planie reality-show ze swoją wciąż trwającą trasą akustyczną. Już 24 listopada artystka zagra koncert w Zabrzu, a trzy dni później w Bydgoszczy. Jeszcze tylko w listopadzie wystąpi w Poznaniu i Szczecinie.

Górniak w ostatnim czasie zdążyła przyzwyczaić się do życia na walizkach. Przypomnijmy, że gwiazda hitu To nie ja jeszcze niedawno dzieliła pracę w Warszawie pomiędzy życiem w Los Angeles.

Warto zaznaczyć, że na planie Agenta Edyta spotka się z Kingą Rusin, z którą jeszcze kilka miesięcy temu nie miała najlepszego kontaktu, a wszystko przez feralny wywiad z 2014 roku (poniżej wideo). Podobno obecnie ich relacja jest na tyle dobra, że Edyta i Kinga wymieniają się wiadomościami na Instagramie.

Uczestnicy Agent Gwiazdy 4

Oprócz Edyty Górniak, w Agent Gwiazdy 4 zobaczymy także gwiazdy, takie jak Rafał Jonkisz, Zosia Zborowska, Viola Kołakowska, Maria Sadowska, Andrzej Gołota, Aleksander Doba, czy Angelika Mucha.

Jak myślicie, kto z tej listy jest agentem? Może Edytka?

Edyta Górniak przerwała koncert! Wyznanie Allanka zmroziło jej krew w żyłach! „Ludzie, i jak ja mam teraz dalej śpiewać?” [WIDEO]

Będzie ślub! Niesamowicie intymne wyznanie Edyty Górniak. Nie zabrakło nawet erotycznych skojarzeń! [WIDEO]

Edyta Górniak straciła ciążę. Wstrząsające wyznanie gwiazdy w urodzinowym wywiadzie: „To jest bardzo trudne” [WIDEO]


Urodzinowy koncert Edyty Górniak w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

Urodzinowy koncert Edyty Górniak w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

Koncert Edyty Górniak w Teatrze Dramatycznym – listopad 2018

Koncert Edyty Górniak w Teatrze Dramatycznym – listopad 2018

Edyta Górniak na urodzinowym koncercie

Edyta Górniak na urodzinowym koncercie

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×