Tuż po zjawiskowym koncercie sylwestrowym Edyty w Zakopanem, gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciami z rodziną. Możemy zobaczyć jej mamę Grażynę Górniak-Jasik oraz ojczyma Górniak Zdzisława Jasika. Mężczyzna podpadł artystce, gdy chciała rozwijać muzyczną karierę, a nie otrzymywała wystarczającego wsparcia.
Edyta wygląda na bardzo szczęśliwą i zrelaksowaną. Nie możemy się oprzeć wrażeniu, że tego pojednania było jej bardzo potrzeba. W nadchodzącym roku życzymy wokalistce jak najwięcej szczęścia.