„Projekt Lady był reżyserowany! Bańka prysła”! Twórcy show robili wiele by ukryć to, co właśnie wygadała Agata Szostek [WIDEO]

Agata Szostek o Małgorzacie Rozenek

Agata Szostek o Małgorzacie Rozenek

Agata Szostek szczerze o Projekcie Lady

Nie da się ukryć, że Projekt Lady to produkcja, która ma pomóc zbuntowanym młodym kobietom stać się prawdziwymi damami. A to nie zawsze jest łatwa sztuka, szczególnie że panie mają zakodowane pewne zachowania, które ciężko zmienić. Nic więc dziwnego, że w programie nie brakuje momentów zarówno zabawnych jak i tych przyprawiających o łzy. Czy zachowania te są wynikiem przypadku?

Tajemnicę programu zdradziła Agata Szostek, która wystąpiła w pierwszej edycji. Niemal od samego początku stała się ulubienicą widzów. Sympatyczna Agata odpadła tuż przed finałem. Teraz powraca ze swoim autorskim kanałem na YouTube’ie, na którym nie zabraknie ciekawych treści, w tym dotyczącym programu Projekt Lady:

Bardzo się ciesze, że mogę powitać Cię na moim kanale. Pierwszy odcinek na nim to 5 najczęstszych pytań , które ludzie zadają na temat programu „Projekt Lady”. Zapraszam do oglądania 🙂 – zachęcała Szostek.

Okazuje się, że program był reżyserowany, ale tylko pod kątem grafiku zajęć dziewczyn. Ułatwiało to prace ekipie, która wiedziała co i kiedy ma filmować. I chociaż kamery towarzyszyły dziewczynom niemal non stop, to one decydowały o tym, co mają mówić i co robią. Agata zdradziła także, że czasami zdarzało się, że miały dzień wolny, który wykorzystywały np. na zakupy lub wyjścia do kina.

Wśród najczęściej zadawanych pytań pojawiła się też kwestia tego, jaką osobą poza kamerami jest Małgorzata Rozenek. Co odpowiedziała?

Pani Małgorzata Rozenek jest prześliczna, jest przemiła i jest na pewno wyjątkowa. Taka, jak ją widzicie w telewizji. Ona taka jest. Faktycznie jest taka piękna na żywo.

Całość możecie zobaczyć tutaj:

Ma szansę na karierę w sieci?

Tak wygląda dama XXI wieku! Patrycja Wieja w seksownej bieliźnie imprezuje z koleżankami! Ale z niej kocica!

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!

Tego w Projekt Lady jeszcze nie było! Uczestniczki nagrały wspólną piosenkę i teledysk! [WIDEO]


Agata Szostek ma kanał na YouTube

Agata Szostek ma kanał na YouTube

Agata Szostek z Projekt Lady w krótkich włosach

Agata Szostek z Projekt Lady w krótkich włosach

Agata Szostek metamorfoza

Agata Szostek metamorfoza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×