Agata Duda przebrana za kaktusa promuje bezpieczne wakacje. Zawsze stylowa Pierwsza Dama tym razem została skrytykowana za strój. Wpadka?

Agata Duda zaliczyła modową wpadkę

Agata Duda zaliczyła modową wpadkę

Agata Duda wzięła udział w spotkaniu i przyciągnęła uwagę uczestników. Postawiła na bardzo kolorową stylizację. W takim wydaniu nie pojawia się zbyt często.

Agata Duda drugą kadencję pełni funkcję Pierwszej Damy RP. Pojawia się u boku męża podczas ważnych, oficjalnych spotkań. Niedawno zrobiła sobie przymusowy urlop. Wszystko przez problemy zdrowotne. Chociaż Kancelaria Prezydenta milczała na ten temat, głos w sprawie zabrała osoba z otoczenia żony prezydenta. Doniosła Super Expressowi, że nabawiła się poważnej kontuzji:

Pierwsza dama stłukła sobie kostkę i nie mogła zbytnio chodzić, ale nie przeszkodziło to jej w zdalnym spotkaniu z rodzicami niepełnosprawnych dzieci 6 maja. Niestety, w piątek z prezydentem na spotkanie ze strażakami nie mogła pojechać, bo trudność sprawiało jej zwłaszcza dłuższe stanie, nie mogła nadwerężać stopy – opowiadał informator tabloidu.

Na szczęście żonie prezydenta udało się szybko wrócić do formy. Kilka tygodni później pojawiła się na spotkaniu, na którym miała na sobie bardzo elegancką stylizację. Jej wysokie buty na obcasie przyciągały uwagę.

Agata Duda zaliczyła modową wpadkę. Jak wyglądała?

Agata Duda jest znana ze swojego doskonałego wyczucia stylu. Gdy bierze udział w służbowych spotkaniach, to z reguły zachwyca dobrze skrojonymi ubraniami. Łączy je z dopasowanymi dodatkami. Pierwszej Damie RP zdarza się jednak wybrać stroje, które przez niektórych mogą być uznane za niewłaściwe.

Do takich należy kreacja, którą miała na sobie w piątek. Małżonkowie pojawili się na inauguracji wydarzenia Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką, w której wzięli dzieci, ich opiekunowie oraz nauczyciele. Żona prezydenta zabrała głos. Podkreśliła, że to spotkanie ma miejsce tuż przed wakacjami i po długim okresie nauki zdalnej wymuszonej pandemią:

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że z nauka zdalna nauka w domu to było dla was poważne wyzwanie i pewnie też brakowało wam bezpośrednich spotkań z rówieśnikami. Dlatego bardzo byśmy chcieli, żeby to dzisiejsze spotkanie pozwoliło wam nabyć wiedzę i praktyczne umiejętności, ale z drugiej strony, żeby było też okazją do zawarcia nowych znajomości.

Agata Duda miała na sobie bardzo kolorową kreację. Sięgnęła po białą sukienkę w pasy i kwiecisty wzór. Dobrała do tego ciemne buty na delikatnym obcasie.

Chociaż ta stylizacja świetnie się sprawdza na upały, w tym przypadku nie da się oprzeć wrażeniu, że nie jest ona do końca trafiona. Tak przynajmniej twierdzą internauci na Instagramie, którzy pod jej adresem nie szczędzą słów krytyki i porównują ją do kaktusa:

  • Wygląda jak lód „kaktus”.
  • Przemilczmy temat. Tragedia.
  • Wieś tańczy i śpiewa.
  • Straszne.
  • Nagle pojawiła w przestrzeni publicznej a już zapomniałam, że mamy pierwszą dame.

Podzielacie te opinie?


Agata Duda zaliczyła modową wpadkę

Agata Duda zaliczyła modową wpadkę

Agata Duda zaliczyła modową wpadkę

Agata Duda zaliczyła modową wpadkę

Agata Duda zaliczyła modową wpadkę

Agata Duda zaliczyła modową wpadkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×