Miss Polonia jest zakochana po uszy. Serce Agaty Biernat skradł prawdziwy przystojniak. To się nazywa miłość!

Agata Biernat

Agata Biernat

Agata Biernat ma nowego partnera. Miss Polonia na Instagramie pochwaliła się romantycznymi zdjęciami z ukochanym i rozgrzała internet do czerwoności. Co wiadomo na jego temat?

Agata Biernat zgłosiła się do konkursu Miss Polonia 2017. Była jedną spośród dwudziestu kandydatek i okazała się najlepsza. Tuż przed startem rywalizacji tak mówiła o sobie:

Jestem urodzonym sportowcem, przetańczyłam większość życia, obecnie pracuje jako modelka, a czas wolny spędzam w samochodzie zmieniając miejsca pobytu. Regularnie chodzę na siłownie. Staram się zdrowo żyć, ale bez popadania w paranoję. Jestem raczkującą blogerką, korzystam z życia i wyciągam z niego najwięcej ile się da.

Biernat od momentu zwycięstwa na stałe zagościła w show-biznesie. Dwa lata temu reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss World w Chinach. Aktualnie pracuje jako trener personalny i prężnie działa w social mediach. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 84 tysiące osób. Miss pojawi się w drugiej edycji programu Ninja Warrior, co oficjalnie potwierdził Polsat.

Agata Biernat ma nowego chłopaka. Kim jest?

Agata ma szczęście nie tylko w karierze, ale także w miłości. Jej serce jest już zajęte, o czym Biernat informuje na swoim Instagramie. Do tej pory opublikowała kilka zdjęć z partnerem, na każdym nie szczędzą sobie czułości. Kim jest jej wybranek?

Biernat związała się z Adrianem, który pochodzi z Niemiec. Specjalnie dla swojej ukochanej przeprowadził się do Polski. W lipcu wyjechali na pierwsze wspólne wakacje razem. Spędzili je nad polskim morzem. Internautom nie szczędzili pięknych kadrów z podróży. Należy do nich m.in. zdjęcie, które udostępnili na końcówce urlopu. Agata pozuje na wprost obiektywu, jej ukochany kradnie buziaka.

Parę łączy nie tylko gorące uczucie. Wspólnie wychowują psa rasy chart, którego nazwali Fibi. Zakochani nie ukrywają, że jest ich pieszczochem.


Agata Biernat jest zakochana

Agata Biernat jest zakochana

Agata Biernat jest zakochana. Spotyka się z Adrianem

Agata Biernat jest zakochana. Spotyka się z Adrianem

Agata Biernat jest zakochana. Spotyka się z Adrianem

Agata Biernat jest zakochana. Spotyka się z Adrianem

Komentarze

  • Gość pisze:

    oszust. Wyjechała do grecji to spotykał się z innymi laskami w klubie w Warszawie. Ciekawe kiedy ta naiwna laska otworzy oczy. Robiona jest i udaje wielką miłość na social mediach. No chyba, że jest masochistką to wtedy rozumiem.

  • gosik pisze:

    ale brzydal

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×