Adele wrzuciła zdjęcie z Polski! To było ściśle tajne spotkanie. Dopiero po fakcie się nim pochwaliła

Adele

Adele

Adele puściła w sieć zdjęcie z naszego kraju. Wykonano je na tajnym spotkaniu. Gwiazda nie przestaje zaskakiwać.

Adele to międzynarodowa gwiazda. Ukończyła Szkołę Sztuki Widowiskowej i Technologii, by w 2006 roku zadebiutować na scenie muzycznej. Szybko udało się jej zdobyć miliony fanów. Już w 2007 roku odebrała nagrodę Brit. Rok później wyróżniono ją w plebiscycie BBC Sound of 2008. Jeszcze większym sukcesem było odebranie przez nią sześciu nagród Grammy – połowę jednej z nich przekazała swojej idolce, Beyonce.

Wokalistka dotychczas wypuściła trzy albumy studyjne: 19, 21, 25, które zostały obsypane statusami złotych, platynowych i diamentowych płyt na niemal całym świecie. W ostatnim czasie udzieliła wywiadu Oprze Winfrey. Opowiedziała dziennikarce m.in. o utracie wagi i zmianie wizerunku. Ćwiczenia pomogły jej odzyskać komfort psychiczny. Przez lata – mimo popularności – mierzyła się ona bowiem z napadami lęku. Tego typu schorzenia często utrudniały jej prowadzenie normalnej kariery.

Ćwiczenia były związane z moimi lękami. Miałam ataki lękowe po tym, jak odeszłam z mojego małżeństwa – to sprawiło, że byłam tak zdezorientowana i czułam się, jakbym nie miała kontroli nad swoim ciałem. Kiedy czułam się zagubiona chodziłam na siłownię, tam nie miałam żadnych lęków – wyznała.

Przyznała też, że w ostatnim czasie zmagała się z kryzysem twórczym. Wpływ na to miały jej problemy w życiu prywatnym. Przypomnijmy, że rozstała się z mężem  Simonem Koneckim, prowadziła medialny konflikt z ojcem i miała problem z nadmiernym spożywaniem alkoholu.

Były momenty, kiedy pisałam piosenki, a potem słuchałam ich i myślałam sobie „Czy to nie jest zbyt prywatne?”. Po chwili te myśli odchodziły. Nic nie jest tak przerażające jak to, przez co przeszłam w ciągu ostatnich dwóch trzech lat za zamkniętymi drzwiami – uzupełniła.

Zresztą podczas rozmowy wielokrotnie powracała do przeszłości. W pozytywny sposób wypowiadała się o byłym mężu i swoim synku. Mówiła:

Jeżeli mam być z tobą szczera, to myślę, że Simon uratował mi życie. Pojawił się idealnym momencie. On i Angelo dali mi stabilność, której nikt inny nigdy nie był w stanie mi dać. Szczególnie w tamtym okresie mojego życia, kiedy byłam taka młoda i pogubiona. (…) Nigdy nie miałam absolutnie żadnych oczekiwań wobec nikogo, ponieważ nauczyłam się ich nie mieć dzięki mojemu tacie. To on był powodem tego, że nie wiedziałam jak to jest być kochanym, w pełnym miłości związku.

Wywiad był oczywiście elementem promocji jej nowej płyty – 30. Adele zadbała przy tym o reklamę krążka w odległych krajach. Jednym z nich była Polska.

Adele dodała zdjęcie z Polski. O co chodzi?

Adele w ostatnim czasie zamieściła nietypowe zdjęcie na oficjalnej stronie fanów na Instagramie. Jest to jedyny profil, który śledzi ze swojego konta. Zdjęcie wykonano w Polsce. Widać na nim ludzi, którzy siedzą przy stolikach i raczą się przedpremierowym pokazem utworów ze zbliżającego się albumu. Spotkanie było utrzymane w ścisłej tajemnicy. Uczestnicy mieli zakaz wnoszenia telefonów komórkowych, które na czas przedsięwzięcia musiały pozostać w sejfie.

Co trzeba było zrobić, aby się tam znaleźć? Okazuje się, że wejściówkę na pokaz wręczono dziennikarzom (w tym ekipie Jastrząb Post), ale można było otrzymać ją również w drodze konkursu współorganizowanego przez RMF FM. Jak czytamy na stronie rozgłośni:

Już dziś możesz zostać jednym z 30 słuchaczy w Polsce, który przedpremierowo usłyszy utwory z jej najnowszej płyty! Co trzeba zrobić? Weź kartkę, długopis i zostaw wiadomość dla Adele! Przyklej ją w ciekawym miejscu, zrób zdjęcie i prześlij do nas! Jury nagrodzi najciekawsze zdjęcia! Nie czekaj! Już dziś zostań jednym spośród 30 słuchaczy, którzy przedpremierowo posłuchają płyty Adele na wyjątkowym odsłuchu w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się 16 listopada (wtorek) o godzinie 20:00, czyli trzy dni przed premierą płyty!

Warszawa była pierwszym miejscem, w którym przedpremierowo odtworzono materiał z 30. Tuż po naszej ojczyźnie tego zaszczytu dostąpili przedstawiciele mediów i słuchacze m.in. z Brazylii, Holandii, Belgii, Włoch, Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy Izraela.

Wszystkie piosenki z płyty Adele 30

Niestety, sama Adele nie pojawiła się na wydarzeniach dedykowanych jej fanom. Nie zmienia to tego, że to piękny i godny uznania gest. Premierą albumu 30 ma miejsce dzisiaj. Cały materiał jest już dostępny na oficjalnych platformach z muzyką cyfrową – m.in. na Spotify.

Poniżej zamieszczamy link do teledysku Easy On Me.


Dodane przez Adele zdjęcie z Polski

Dodane przez Adele zdjęcie z Polski

Adele i Oprah Winfrey

Adele i Oprah Winfrey

Adele

Adele

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×