Adele u Oprah wyznała prawdę o swoim małżeństwie i utracie wagi. „Nic nie jest tak przerażające, jak to, przez co przeszłam za zamkniętymi drzwiami”

Adele u Oprah o małżeństwie z Simonem Koneckim

Adele u Oprah o małżeństwie z Simonem Koneckim

Adele u Oprah Winfrey zdradziła szczegóły dotyczące jej byłego małżeństwa z Simonem Koneckim. Opowiedziała też o relacji z nowym partnerem.

Ostatnie lata dla brytyjskiej wokalistki Adele były wymagające. Mimo że nie wydała nowych utworów i nie koncertowała, pracowała bardzo dużo. Gwiazda przeszła ogromną metamorfozę i schudła ponad 40 kilogramów. Wydaje się dużo szczęśliwsza i pewniejsza w nowym ciele.

Zdaje się, że w jej życiu prywatnym również wszystko weszło na odpowiednie tory. Serce piosenkarki skradł Rich Paul, który pracuje jako agent sportowy. Para po raz pierwszy pokazała się razem na meczu NBA i rozwiała wszelkie domniemania dotyczące ich związku. Kiedy artystce udało się poukładać wszystkie sprawy, postanowiła wrócić również do muzyki.

Adele powraca z nową płytą 30

Jakiś czas temu pojawiła się tajemnicza liczba 30, która była wyświetlana na najbardziej znanych budowlach na świecie m.in.: Big Benie, Bramie Brandenburskiej czy Koloseum. Fani szybko powiązali to z nowym albumem swojej idolki. Na potwierdzenie nie musieli długo czekać. Gwiazda podzieliła się nowym singlem Easy on me i zdradziła, że już 19 listopada odbędzie się premiera jej nowej płyty.

W związku z nadchodzącym nowym krążkiem zaplanowano szereg wydarzeń promujących. W dniu premiery albumu 30, wyemitowany zostanie wywiad Oprah Winfrey z Adele. Stacja CBS już teraz opublikowała fragmenty ich rozmowy. Gwiazda nie rozmawiała jedynie na temat muzyki, ale również zdradziła co nieco w temacie rozwodu i samotnemu wychowywaniu syna.

Adele u Oprah o utracie wagi

Adele opowiedziała o utracie wagi. Nie chodziła na siłownię po to, żeby zrzucić zbędne kilogramy. Sala treningowa była jedynym miejscem, w którym nie towarzyszyły jej żadne lęki:

Ćwiczenia były związane z moimi lękami. Miałam ataki lękowe po tym, jak odeszłam z mojego małżeństwa – to sprawiło, że byłam tak zdezorientowana i czułam się, jakbym nie miała kontroli nad swoim ciałem. Kiedy czułam się zagubiona chodziłam na siłownię, tam nie miałam żadnych lęków.

Brytyjka wyznała również, że ostatnie lata były dla niej bardzo trudne:

Były momenty, kiedy pisałam piosenki, a potem słuchałam ich i myślałam sobie „Czy to nie jest zbyt prywatne?”. Po chwili te myśli odchodziły. Nic nie jest tak przerażające jak to, przez co przeszłam w ciągu ostatnich dwóch trzech lat za zamkniętymi drzwiami.

Adele u Oprah o małżeństwie z Simonem Koneckim

Gwiazda wróciła wspomnieniami do małżeństwa z Simonem, z którym się rozwiodła. Mimo wszystko przyznała, że wiele zawdzięcza mężczyźnie:

Jeżeli mam być z tobą szczera, to myślę, że Simon uratował mi życie. Pojawił się idealnym momencie. On i Angelo dali mi stabilność, której nikt inny nigdy nie był w stanie mi dać. Szczególnie w tamtym okresie mojego życia, kiedy byłam taka młoda i pogubiona.

Okazuje się, że ojciec wokalistki miał ogromny wpływ na jej życie uczuciowe. To straszne, przez co gwiazda musiała przejść:

Nigdy nie miałam absolutnie żadnych oczekiwań wobec nikogo, ponieważ nauczyłam się ich nie mieć dzięki mojemu tacie. To on był powodem tego, że nie wiedziałam jak to jest być kochanym, w pełnym miłości związku.

Adele opowiedziała także o obecnym związku z Richem, którego poznała kilka lat temu na parkiecie jednej z imprez. Po jakimś czasie mężczyzna zaprosił ją na kolację, na której wyznał, że jest to spotkanie biznesowe:

Ja mówię: jakie spotkanie biznesowe? o czym? To był pierwszy raz kiedy wyszliśmy gdzieś sami. To był bardzo naturalny sposób poznania, myślę, że tak ludzie spotykają miłość w prawdziwym w życiu.

Trzymamy kciuki za wokalistkę.


Adele

Adele

Adele i Oprah Winfrey

Adele i Oprah Winfrey

Adele

Adele

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie kompromitujcie siebie i Polaków tymi swoimi ,, mądrościami,, czy naprawdę musicie i tu być tacy zawistni. A ADEL życzę, szczęścia w Jej życiu i karierze. Powodzenia. 😘😘😘😘

 • Gość pisze:

  Dlaczego? Że w swojej muzyce mierzy się że swoim prywatnym życiem i swoją psychiką? Najlepiej siedzieć na internecie i krytykować. Ona już pokazała wiele lat temu że jest wspaniałą artystką i osobowością i teraz tylko to potwierdza. Proponuję zakończyć ten nieuzasadniony hejt.

 • Gość pisze:

  Oj słaba ta płyta chyba będzie… co ona wyprawia? Bredzi jak poparzona

  • Gość pisze:

   Dlaczego? Że w swojej muzyce mierzy się że swoim prywatnym życiem i swoją psychiką? Najlepiej siedzieć na internecie i krytykować. Ona już pokazała wiele lat temu że jest wspaniałą artystką i osobowością i teraz tylko to potwierdza. Proponuję zakończyć ten nieuzasadniony hejt.

  • Gość pisze:

   Dlaczego niby? Że dzieli się z innymi swoimi problemami, wyraża siebie w muzyce którą tworzy? Najlepiej siedzieć na internecie i krytykować. Ona już wiele lat temu pokazała jak wspaniałą jest osobowością a teraz to tylko potwierdza. Proponuję zakończyć ten nieuzasadniony hejt.

 • Gość pisze:

  Miałaś kobieto złoty róg teraz będziesz latawicą u czyiś stóp 😀

 • Gość pisze:

  Kolejna bogaczka z lękami.

  • Gość pisze:

   Lęk nie pyta o bogactwo.

  • Gość pisze:

   Każdy człowiek ma w życiu problemy. Nikt nie jest idealny a majątek nie ma tutaj nic do rzeczy. Ona akurat nigdy się nie obnosiła swoim bogactwem w przeciwieństwie do niektórych.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×