Szukaj

Ojciec Adele nie wytrzymał i wezwał policję. O co poszło? Gwiazda nie chce go znać

Adele, ojciec

Adele nie rozmawia z ojcem. Mark Evans zaszedł córce za skórę tym, co zrobił kilka lat temu. Gwiazda nie chce go znać. I wcale jej się nie dziwimy, szczególnie po tym, co zrobił niedawno.

Popularność ma swoje blaski i cienie, o których wielokrotnie przekonała się Adele. Gwiazda po wydaniu ostatniej płyty 25 zniknęła ze sceny, rozstała się z mężem i w skupiła się na swoich sprawach. Przeszła imponującą metamorfozę. Schudła ponad 30 kilogramów, zmieniła fryzurę i styl ubierania. Dziś wygląda jak lepsza wersja dawnej siebie.

Odmieniona Adele powoli szykuje się do powrotu na scenę. W weekend spełniła jedno z marzeń i poprowadziła amerykański talk-show Staurday Night Live. Piosenkarka w trakcie widowiska zapowiadała gości, żartowała z bohaterami wydania i zaśpiewała fragmenty swoich największych przebojów. Fani byli podekscytowani możliwością zobaczenia i usłyszenia swojej ulubienicy po długiej przerwie. Prawdopodobnie mniej entuzjastycznie zareagował jej ojciec.

Adele ma konflikt z ojcem. Dlaczego nie rozmawiają ze sobą?

Brytyjska gwiazda od prawie dekady nie rozmawia ze swoim ojcem. Ich konflikt zaczął się osiem lat temu, gdy Mark Evans sprzedał sekrety córki w rozmowie z The Sun. Najpierw donosił na nią jako anonimowe źródło, aż wreszcie zdecydował ujawnić swoje nazwisko, udzielając szczerego wywiadu. Opowiedział m.in. o trudnym dzieciństwie Adele i małżeństwie z jej matką:

Niczego ode mnie nie chciała, czasami dawałem jej jakieś pieniądze, ale rzadko mogłem sobie na to pozwolić – usprawiedliwiał się, tłumacząc: – Wyglądało na to, że Penny jest zadowolona z tego, że wychowuje Adele sama, tak jak chce.

Adele z ojcem

Adele z ojcem

Mark ujawnił, że muzyka towarzyszyła Adele od zawsze, ale nigdy nie chciała grać dla niego:

Natychmiast przypomniała mi się mała blondwłosa dziewczynka brzdąkająca strunami gitary w muzycznym sklepie, która koniecznie chciała coś dla mnie zaśpiewać – przyznał, nawiązując do występu gwiazdy na Grammy – Gdy zaśpiewała „Rolling In The Deep”, wyszedłem z pokoju. Byłem tak wzruszony, że nie byłem w stanie dłużej tego słuchać.

Mężczyzna, hydraulik i były alkoholik, nie ma własnych egzemplarzy żadnej z dwóch hitowych płyt córki. Podobno po całej aferze próbował nawiązać kontakt z Adele, ale bezskutecznie. Artystka nie chce go znać. Mówi o nim niezwykle rzadko, a jeśli już, to tylko w negatywny sposób. W wywiadzie dla amerykańskiego Vogue’a podkreśliła, że to dzięki matce, jej wychowaniu i wierze w nią jest tym, kim jest. O ojcu powiedziała tylko:

Jeśli kiedyś go spotkam, napluję mu w twarz – powiedziała urażona piosenkarka.

Evans nie może przeboleć całej sytuacji. Ostatnio doszło nawet do tego, że w czasie kwarantanny nasłał policję na sąsiadkę, która głośno słuchała piosenek jego córki. Kobieta po rozstaniu z mężem odtwarzała w kółko utwór Someone like you.

Jej widok i to, co słyszę, przywołuje zbyt wiele bolesnych wspomnień. Nie słucham, gdy córka śpiewa. To przypomina mi, jak złym ojcem byłem.

Można śmiało przypuszczać, że Mark Evans był jedną z tych osób, które na powrót Adele nie zareagowały uśmiechem. Chcielibyśmy zobaczyć jaki grymas rysuje się na jego twarzy na widok nowych zdjęć córki.


Adele

Adele

Adele w p?aszczu w kratk?

EXCLUSIVE: Adele was spotted making a rare appearance in NYC on Wednesday. The "Hello" songstress looked glamorous as she stepped out for the evening, wearing a plaid jacket with quilted sleeves, black skinny jeans and gold tipped boots. Pictured: Adele World Rights, No Portugal Rights

Adele zniknie ze sceny?

Adele zniknie ze sceny?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×