Burzliwe życie Adele. Konflikt z ojcem, problemy z alkoholem, rozwód i chorobliwy lęk. Czy gwiazda wyszła na prostą?

Adele

Adele

Kariera Adele ma się wyśmienicie. Gwiazda święci triumfy zawodowe, ale jej życie prywatne jest pełne problemów. Z czym mierzyła się Brytyjka?

33-letnia Adele ukończyła Brytyjską Szkołę Sztuki Widowiskowej i Technologii. Wydała trzy albumy studyjne – 19 (2008), 21 (2011) i 25 (2015) – wszystkie zostały obsypane platynowymi płytami w wielu państwach świata, zwłaszcza tych z kręgu kultury anglosaskiej. W 2009 roku odebrała dwie statuetki Grammy w kategoriach „Najlepszy żeński wokalny występ popowy” i „Najlepszy nowy artysta”. W 2011 roku zdobyła sześć kolejnych Grammy za nowy album. W 2013 roku otrzymała Nagrodę Akademii Filmowej, Grammy i Złotego Globa za utwór do filmu Skyfall.

Szacuje się, że Brytyjka sprzedała na całym świecie ponad 60 milionów albumów. Taki wynik należy do rzadkości nawet wśród gwiazd światowego formatu. Sukcesy w życiu zawodowym nie przełożyły się na udane życie prywatne. Adele mierzyła się z mnóstwem problemów.

Adele i konflikt z ojcem

Jednym z nich jest jej konflikt z własnym ojcem – Markiem Evansem. Spór rozpoczął się, gdy mężczyzna sprzedał sekrety córki w rozmowie z brytyjskim tabloidem The Sun. Adele od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. Jak twierdziła, gdyby spotkała go, to naplułaby mu w twarz, w zemście za jego zachowanie.

Konflikt z tatą ma zresztą o wiele głębsze korzenie. Nie jest tajemnicą, że zostawił on ją i jej matkę, gdy Adele miała zaledwie trzy lata. Mark Evans zmarł w maju bieżącego roku.

Rodzina Marka jest oczywiście bardzo zmartwiona jego śmiercią. Mieli nadzieję, że z Adele wszystko się ułoży, ale do końca jego życia mieli napięte relacje. Podjął kilka prób, by naprawić ich relacje. Najwidoczniej trwało to zbyt długo – przekazała wtedy jedna z osób z otoczenia rodziny Adele.

Ojciec Adele nie był jedyną osobą, z którą jego córka pozostawała złych relacjach.

Rozwód. Kim był jej mąż?

Adele wdała się też w konflikt z Simonem Koneckim, z którym pozostawała w związku małżeńskim w latach 2017-2021. Prawdziwa przyczyna rozwodu nie jest znana. Nic dziwnego. W końcu Adele to jedna z tych gwiazd, która dba o to, aby do opinii publicznej docierało jak najmniej informacji z jej życia prywatnego.

Simon Konecki, po rozstaniu, wrócił z Los Angeles i osiadł w Zjednoczonym Królestwie. Teraz wjedzie o wiele skromniejsze życie. Para ma razem jednego syna – Angelo Jamesa.

Adele jest teraz w związkuRichem Paulem. Przystojny Afroamerykanin jest 39-letnim agentem sportowym. Para spotyka się ze sobą od niedawna.

99,9 procent historii, które o mnie napisano, jest całkowicie zmyślonych. Rich po prostu niesamowicie się pojawił w moim życiu. Nie czuję się niespokojna, zdenerwowana czy roztrzęsiona. Jest wręcz przeciwnie. To jest dzikie i nie ma w tym nic dziwnego – opowiedziała ostatnio o swoim nowym związku.

Podczas tego samego wywiadu opowiedziała też o skomplikowanych relacjach ze swoim dzieckiem. Wyznała:

Ma do mnie tyle prostych pytań, na które nie mogę odpowiedzieć, ponieważ nie znam odpowiedzi. Na przykład, dlaczego nie możemy nadal żyć razem? To nie jest to, co ludzie robią, kiedy się rozwodzą. Ale dlaczego nie? Nie wiem. Pyta też, dlaczego już nie kochasz mojego taty? Pomyślałam, że kocham jego tatę, ale już nie jestem zakochana. Dla dziecka nie ma to sensu.

Rozwód nie jest jednak ostatnim z licznych problemów międzynarodowej celebrytki.

Problem z samoakceptacją i chorobliwy lęk

Adele – jak wiadomo – ma duże problemy z akceptacją własnej osoby i mierzy się z wieloma kompleksami. Z ich powodu niechętnie dzieli się  nowymi zdjęciami, choć jest obecnie w najlepszej formie.

Adele uważa, że cała ta sprawa jest po prostu krępująca. Pomimo tego, że nigdy nie wyglądała lepiej, wciąż walczy z kompleksami i pracuje nad samooceną. Czasami trudno jej uwierzyć w to, co piszą ludzie o jej wspaniałej sylwetce. Adele powtarza, że często jest w szoku, kiedy patrzy w lustro i widzi nową siebie – powiedziała jedna z osób z jej otoczenia.

Problemy z samoakceptacją sprawiły, że piosenkarka mierzy się z chorobliwym lękiem. Niegdyś panicznie bała się publicznych występów.

Adele cierpi na straszną tremę sceniczną, odkąd skończyła 16 lat, ale teraz jest jeszcze gorzej niż kiedyś. Wie, że wszystkie oczy będą skierowane tylko na nią i to ją paraliżuje, ponieważ od prawie roku nie występowała na scenie – przed kilkoma laty informował magazyn People. Stwierdziła, że potrzebuje pomocy, żeby oswoić nasilający się lęk. Pierwszą osobą, która powiedziała Adele o terapii oddechowej była Ayda. Terapia ta bardzo pomogła Robbiemu Williamsowi, który również miał obawy przed występowaniem na scenie po kilkuletniej przerwie.

W ostatnim czasie Adele przyznała, że sport i ćwiczenia siłowe pozwoliły jej nieco odpocząć od poczucia niepokoju:

Na siłowni miałam czas tylko dla siebie. Zdałam sobie sprawę, że kiedy ćwiczyłem, nie odczuwałem żadnego niepokoju. Nigdy nie chodziło o utratę wagi. Pomyślałam, że jeśli uda mi się sprawić, by moje ciało było silne fizycznie, będę mogła to poczuć i zobaczyć, to może pewnego dnia będę potrafiła też wzmocnić swoje emocje i umysł.

Kolejnym problemem Adele był… alkohol. Piosenkarka zmagała się z nadużywaniem wysokoprocentowych napojów.

Za dużo alkoholi. Ile pije Adele?

Podczas jednego z ostatnich live’ów Adele opowiedziała o tym, że w ostatnim czasie piła zbyt dużo. Problem, z którym już sobie poradziła, wydawał się wręcz chorobliwy.

Kocham Aperol. Pomimo tego, skoro przygotowuję się do powrotu, musiałam odciąć się od alkoholu, by dbać o głos. W trakcie trwania pandemii picie zaczęło wymykać się spod kontroli. Dzień zaczynałam od picia. Wychodziłam z pubów tylnymi drzwiami zamiast frontowymi. Kolejnego dnia budziłam się z najgorszym kacem i zastanawiałam się: co robiłam? z kim gadałam? Wariacki miesiąc – wyznała.

Mamy nadzieję, że Adele w końcu osiągnie spokój i przezwycięży swoje problemy. Poniżej możecie odsłuchać najnowszy singiel piosenkarki – Easy On Me.


Adele

Adele

Adele

Adele

Adele bohaterką magazynu Vogue

Adele bohaterką magazynu Vogue

Komentarze

  • Gość pisze:

    Uwielbiam Adele przez to że ma cudowny głos…ale pogubila sie w tym swoim życiu…mam nadzieję że odnajdzie Boga bo tego jej napewno brakuje ….

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×