Nie żyje ojciec Adele. Ich relacja była bardzo napięta. Gwiazda nie chciała go znać po tym, co jej zrobił

Adele

Adele

Mark Evans nie żyje. Ojciec Adele przegrał walkę z rakiem. Miał 57 lat. Od wielu lat nie rozmawiał z córką. Byli w konflikcie.

Adele przeszła spektakularną metamorfozę. Po rozstaniu z mężem, Simonem Koneckim, wyeliminowała ze swojego jadłospisu niezdrowe produkty i alkohol, ograniczyła ilość wypijanej kawy – może pozwolić sobie maksymalnie na jedną lampkę czerwonego wina dziennie. W krótkim czasie pojawiły się rezultaty. Gwiazda zrzuciła ponad 40 kilogramów i dziś wygląda niesamowicie. Zdjęcia z urodzin są tego najlepszym dowodem.

Piosenkarka do nowej sylwetki podchodzi z dystansem. W Saturday Night Live zażartowała ze swojego wizerunku:

Wiem, że wyglądam dużo inaczej niż ostatnim razem, kiedy mnie widzieliście. Ale przez restrykcje spowodowane Covidem i utrudnienia w podróżowaniu musiałam wziąć lekki bagaż i mogłam wziąć tylko połowę siebie. To jest połowa, którą wybrałam.

Podobno aktualnie piosenkarka pracuje w pocie czoła nad nową płytą. Ma się ona pojawić jeszcze w tym roku.

Mark Evans nie żyje. Zmarł ojciec Adele

Adele bardzo rzadko pojawia się publicznie, a jeszcze rzadziej udziela wywiadów. Jeśli rozmawia z dziennikarzami, unika tematów prywatnych. Bardziej rozmowne są osoby z jej otoczenia.

Kilka lat temu Mark Evans, ojciec piosenkarki, w rozmowie z The Sun sprzedał sekrety córki. Najpierw wypowiadał się jako anonimowy informator tabloidu, potem udzielił wywiadu pod swoim nazwiskiem. Opowiedział m.in. o dzieciństwie gwiazdy i rozstaniu z jej mamą, Penny Adkins. Małżonkowie zakończyli związek, gdy ich córka miała zaledwie trzy lata:

Niczego ode mnie nie chciała, czasami dawałem jej jakieś pieniądze, ale rzadko mogłem sobie na to pozwolić. Wyglądało na to, że Penny jest zadowolona z tego, że wychowuje Adele sama, tak jak chce.

Zagraniczne tabloidy podają nowe wieści na temat ojca Adele. Informują, że Mark Evans nie żyje. Przegrał walkę z rakiem. The Sun donosi, że ta wiadomość szczególnie zasmuciła bliskich ojca piosenkarki. Wierzyli, że pewnego dnia pogodzi się on z córką:

Rodzina Marka jest oczywiście bardzo zmartwiona jego śmiercią. Mieli nadzieję, że z Adele wszystko się ułoży, ale do końca jego życia mieli napięte relacje. Podjął kilka prób, by naprawić ich relacje. Najwidoczniej trwało to zbyt długo – donosi osoba z otoczenia ojca Adele.

Mark Evans miał 57 lat. Adele nie zdecydowała się na pożegnanie ojca w social mediach, które obecnie są jej jedynym łącznikiem z fanami i mediami. Ostatni post na Instagramie opublikowała 5 maja z okazji 33. urodzin.


Adele z ojcem

Adele z ojcem

Adele przed metamorfozą

Adele przed metamorfozą

Adele

Adele

Komentarze

  • Adi pisze:

    Trochę podobna do Kate Winslet, tylko grubsza. Ale wcześniej wygląda ła o wiele korzystniej

  • Gośćjaja pisze:

    Tak,ze,, tatusiowie,,ktorzy porzucaja swe dzieci nie wiedza co traca!! Nie wiadomo na kogo wyrosnie ich dziecko!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×