Tak teraz żyje były mąż Adele. Skromne mieszkanko z dala od luksusów, w jakie opływa gwiazda. Są zdjęcia

Adele i Simon Konecki

Adele i Simon Konecki

Adele rozwiodła się z Simonem Koneckim. Jej mąż mógłby ugrać miliony, ale nie chce ani funta od byłej żony. Żyje skromnie, w niewielkim mieszkanku w Anglii. Zupełnie inaczej, niż piosenkarka.

Adele i Simon Konecki zaczęli się spotykać w 2011 roku. Byli razem przez 8 lat, jednak we wrześniu 2019 roku piosenkarka złożyła pozew o rozwód. Wspólnie zdecydowali się zostać sąsiadami ze względu na dobro ich 8-letniego syna Angelo. Wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i mieszkają obok siebie w Los Angeles.

Przed związkiem z Adele, Simon był już żonaty i miał córkę ze stylistką Clary Fisher. Konecki jest szefem organizacji charytatywnej Drop4Drop, która doprowadza zdatną wodę do najuboższych regionów świata. Media spekulowały, że ich rozwód był spowodowany tym, że były mąż piosenkarki nie zajmował się domem oraz go nie utrzymywał. Teraz pojawiły się doniesienia, że, mimo iż mógłby ugrać miliony na rozwodzie z gwiazdą, on nie chce jej pieniędzy.

Życie byłego męża Adele po rozwodzie. Jak mieszka?

Były mąż Adele mógł zdobyć wiele milionów za rozwód ze sławną żoną, ale jego życie jest dalekie od wystawnej egzystencji jego słynnej eks, a on nie chce od niej nawet funta.

Po latach spędzonych w cieniu jednej z najpopularniejszych i najbogatszych artystek na świecie, tabloid donosi, że Simon Konecki wrócił z Los Angeles do Wielkiej Brytanii i prowadzi teraz nowe, znacznie skromniejsze życie.

Podczas gdy 32-letnia Adele mieszka w rezydencji wartej 12,5 miliona dolarów, a jej sąsiadami są Katy Perry, Ashton Kutcher i Mila Kunis oraz Cameron Diaz, jej były mąż, spędza dni w robotniczym nadmorskim mieście Portslade, zaledwie kilka kilometrów od Brighton.

Gdzie mieszka Adele? (fot. Woman's Day)

Gdzie mieszka Adele? (fot. Woman’s Day)

Miejsce jest siedzibą organizacji charytatywnej Drop4Drop, którą założył w 2006 roku. Grupa zapewnia dostawy czystej wody do krajów Trzeciego Świata, a obskurne biura położone na terenie przemysłowym, które zajmuje, nie mogą się już bardziej różnić od wnętrz, które zajmuje Adele w Hollywood.

Simon, którego małżeństwo z nagrodzoną Oscarem piosenkarką oficjalnie zakończyło się w zeszłym miesiącu, nie posiada żadnych słynnych sąsiadów. Zamiast tego jest otoczony przez mechaników samochodowych, stalownię i furgonetki oferujące angielskie jedzenie. Według doniesień Woman’s Day Konecki woli skromny styl życia:

Simon zawsze wydawał się robić swoje, kiedy Adele spędzała czas z [ich ośmioletnim synem] Angelo w LA.

Simon, kiedy wraca z biura, udaje się do mieszkania w pobliskim mieście Hove. Zewnętrzna część zabytkowego XIX-wiecznego budynku jest zaniedbana i bardzo potrzebuje remontu.

Tak mieszka były mąż Adele – Simon Konecki (fot. Woman's Day)

Tak mieszka były mąż Adele – Simon Konecki (fot. Woman’s Day)

Tabloidy twierdzą, że kupił czteropokojowe lokum za 1,4 miliona dolarów we wrześniu 2017 roku, niedługo po tym, jak jego ówczesna żona nabyła swoją wystawną rezydencję w Beverly Hills. Chociaż para ogłosiła rozstanie w kwietniu 2019 roku, postępowanie rozwodowe było powolnym procesem, ponieważ wezwali mediatorów do podzielenia ich fortuny w wysokości 250 milionów dolarów trwało sporo czasu. Wcale nie dlatego, że Konecki miał jakieś roszczenia.

Simon nie potrzebuje pieniędzy od żony. Pochodzi z bogatej rodziny, jest świetnie wykształcony. Pracował jako bankier inwestycyjny, zanim przeszedł na emeryturę, aby rozpocząć działalność charytatywną, a do tego czasu zgromadzi małą fortunę.

Tymczasem za oceanem Adele cieszy się słońcem Kalifornii przez cały rok. Nadal posiada nieruchomość w rodzinnej Anglii, ale ona i jej syn w ostatnich latach domem nazywali Beverly Hills:

Potrzebowała trochę słońca i znalazła bliskich przyjaciół w LA. Bardzo niewiele osób ją rozpoznaje i zwraca na nią uwagę – mówi informator tabloidu. – Wydaje się, że to jej się bardzo podoba.

Obecnie Simona i Angelo dzielą więc tysiące kilometrów. Czy to się kiedyś zmieni?


Adele i Simon Konecki z synem Antonio

Adele i Simon Konecki z synem Antonio

Adele i Simon Konecki wezmą rozwód

Adele i Simon Konecki wezmą rozwód

Adele i Simon Konecki ślub

Adele i Simon Konecki ślub

Komentarze

 • Gość pisze:

  Adel musiala sie rozwiesc ,zeby wydac nowa plyte…

 • SPRAWKA pisze:

  Od nadmiaru kasy w głowie się jej poprzewracało , sama nie wie czego chce , a tych jej zawodzących , smętnych pieśni ni da się już dalej słuchać . Dobrze facet zrobił ,ŻE SIĘ OD NIEJ UWOLNIŁ .

 • Gość pisze:

  Akurat Hove jest pięknym miastem spacerkiem dotrzeć można do Brighton które jest letnim miastem turystycznym. Zdjęcie jego domu jest niepozorne ale jestem przekonana że to też luksus w tej okolicy na pewno. Byłam w tej okolicy wiele razy- nie jest tam tanio szczególnie mieszkając cały rok. Trochę przerysowane . No nie mieszka gość w Kalifornii ale nie leżało to nigdy w jego naturze a jeśli chodzi o Anglię to chata w Hove nad samym morzem …piękna sprawa

 • Dość pisze:

  to przykre że spotkał go taki przykry los

 • Gość pisze:

  Facet na poziomie. Aż dziw , że mu się podobała taka poprzednia Adel, bo dla pieniędzy z nią nie był. Znudzili się sobą .Ech…ja też bym odpoczęła od męża, a on odemnie, ale jesteśmy zdani na siebie, bo z 2 emerytur przeżyjemy , a każde osobno- nie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×