Oniemieliśmy. 56-letnia Aneta Kręglicka w skąpym bikini kusi ciałem. Już widzimy te zazdrosne spojrzenia młodych gwiazdek

Aneta Kręglicka w bikini

Aneta Kręglicka w bikini

Aneta Kręglicka wybrała się na urlop, a na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia w bikini. 56-letnia była Miss Świata, ma niesamowitą figurę. Młodsze koleżanki tylko mogą ją ścigać zazdrosnymi spojrzeniami.

Aneta Kręglicka większości Polaków kojarzy się z tym, że zdobyła trzy najważniejsze tytuły piękności – Miss Polonia, Miss Świata i I Wicemiss International. Wspomniane konkursy otworzyły jej drogę do wielkiej kariery. Nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji, jedną z nich był nawet występ na konkursie Eurowizji. Kilka lat spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracowała z największą agencją modelek, realizując różnego rodzaju projekty. Po powrocie do Polski założyła własną fundację oraz skupiła się na życiu rodzinnym.

Kręglicka w show-biznesie obecna jest od 1989 roku. Niedawno skończyła 56 lat, ale cały czas zachwyca figurą, urodą i dziewczęcym wdziękiem, za który podziwiają ją inne kobiety. Jej urokowi uległ w 1998 roku reżyser Maciej Żak. Do dzisiaj stanowią bardzo zgodne małżeństwo i razem wychowali swojego jedynego syna – Aleksandra.

Chociaż modelka często pojawia się na salonach, to jednak wieczorowe outfity nie do końca pokazują jej doskonałą sylwetkę. 56-letnia gwiazda może się poszczycić idealnym ciałem. Tylko pozazdrościć.

Jak wygląda Aneta Kręglicka w bikini?

Aneta Kręglicka obecnie rozkoszuje się wakacjami na Mykonos. Właśnie pochwaliła się zdjęciami z plaży, na których pozuje w skąpym bikini. Fioletowy kostium pięknie podkreśla złocistą opaleniznę gwiazdy. Jednak tym, co najbardziej przykuwa wzrok, jest figura byłej Miss Świata. Idealne wręcz kształty mogą być powodem zazdrości młodszych koleżanek z branży. Tylko spójrzcie na idealnie wyrzeźbiony brzuch 56-latki i jej smukłe nogi.

Pod postem nie brakuje zachwytów nad pięknymi widokami, którymi dzieli się Kręglicka, ale to jej figura wzbudza największe zainteresowanie.

  • Ach co to za piękna syrenka się wyłoniła z wody!
  • Trzeba duzej dawki silnej woli, dyscypliny i pracy zeby moc smakowac takie efekty  ja sie troche pogubilam, ale powoli odnajduje droge ktora chce dalej isc.
  • Pani Aneto jakie treningi utrzymują figurę w takiej doskonałości???

Kręglicka zdradziła sekret figury, odpowiadając jednej z internautek:

Przede wszystkim biegam plus ćwiczenia z gumami, ciężarki, ale bieganie jest u mnie podstawą, też dobre na głowę- napisała.

Jak widać, ciężką pracą i samodyscypliną można osiągnąć taki spektakularny efekt.


Aneta Kręglicka w bikini

Aneta Kręglicka w bikini

Aneta Kręglicka w bikini

Aneta Kręglicka w bikini

Aneta Kręglicka w bikini

Aneta Kręglicka w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×