Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]
Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna...

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska,...

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i córką. To jej ostatnie zdjęcia przed porodem
Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i córką. To jej ostatnie zdjęcia przed porodem

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i...

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze...

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam dużo za dużo”. Ile dokładnie?
Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam dużo za dużo”. Ile dokładnie?

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam...

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił...

Dziś środa, 24.10.2018

Bal z okazji 20-lecia TVN od kulis! Tak bawiły się największe gwiazdy stacji w przepięknych kreacjach! Zajrzeliśmy za kulisy [WIDEO]

TVN 20 lat imprezaGwiazdy na 20-leciu TVN

TVN to polska komercyjna stacja telewizyjna, wchodząca w skład Grupy TVN, dawniej należącej do grupy medialnej ITI, obecnie zaś do Scripps Networks Interactive, która rozpoczęła nadawanie 3 października 1997 o godz. 19.30. Przez te 20 lat przez ramówkę stacji przewinęło się wiele programów, formatów, seriali, programów rozrywkowych czy dokumentalnych tworzonych przez najlepszych specjalistów i  największe polskie gwiazdy. Z okazji takiej niezwykłej rocznicy opowiedzieli w Dzień Dobry TVN jak ta stacja zmieniła im życie.

Największe gwiazdy TVN świętują 20-lecie stacji. Bawiły się do samego rana!

Małgorzata Kożuchowska podsumowała krótko:

Świetne anturaż, scenografia i towarzystwo jak zawsze na balach TVNu, więc miło wyrwać się z domu, chociaż mąż zadowolony nie był.

Filip Chajzer zwierzył się:

Zawsze marzyłem żeby pracować w Dzień Dobry TVN, to było moje wielkie marzenie, jak pracowałem w radiu, trzeba marzyc jak widać!

Agnieszka Szulim wyznała, że:

nie miałam poczucia, ze ktoś na mnie tu czeka, więc wolałam nie marzyc, ale jak pojawił się ten pomysł to chętnie o tym myślałam.

Joanna Przetakiewicz z rozrzewnieniem wspominała dawne projekty:

Ja kocham TVN za atmosferę, za każdym razem jak biorę udział w jakimiś przedsięwzięciu to jest to dla mnie cudowna zabawa, pamiętam jak godzinami siedzieliśmy na project runway, a i tak nam się w ogóle nie nudziło. wszyscy są wyjątkowi, życzliwi, serdeczni

Dawid Woliński dodał:

Stacja powoduje to ze ludzie szukają w niej inspiracji

Małgorzata Rozenek wzruszona opowiedziała, jak stacja zmieniła całe jej życie:

TVN wyznaczył całe moje życie zawodowe, bardzo późno zaczęłam pracę, wszystko co jest związane z czymś innym niż dom jest związane z TVNem. Jeżeli miałabym wskazać sytuacje, która zmieniła moje życie, to byłby to casting do Perfekcyjnej Pani Domu, miałam zupełnie inne życie wcześniej, a zupełnie inne życie po. Perfekcyjna dawno za nami, a jednak te zmiany ciągle idą do przodu i dlatego uwielbiam TVN.

Kinga Rusin wyznała w jakim momencie spotkała ją propozycja od Mariusza Waltera. Niewiele brakowało, a byłaby gwiazdą CNN:

Przez TVN wróciłam ze Stanów do Polski, bo otworzyła się taka droga i pamiętam rozmowy telefoniczne z prezesem Walterem, i dyskusje w domu czy można zostawić coś co jest stabilne i pewne, czyli wtedy telewizję publiczną, czy przyjechać tutaj do Polski i pracować z legendą telewizji, którą bez wątpienia jest Mariusz Walter, ale jednocześnie na bardzo niepewnym gruncie. Nigdy nie żałowałam tej decyzji, aczkolwiek przed samym wyjazdem dostałam propozycje castingu na prezentera CNN International, szansa żebym się dostała była jak jeden do miliona, i trochę teraz żałuję, że nawet nie spróbowałam, że nawet nie zobaczyłam jak wygląda taki casting w Ameryce.

Agnieszka Dygant jest związana ze stacją od 12 lat:

TVN miał spory, powiedziałabym, że bardzo spory wpływa na moje życie, najfajniejszy czas to był z TVNem, była oczywiście „Niania”, którą wspominam rewelacyjnie, potem „Listy do M.”, potem „Prawo Agaty”, potem”Listy do M.2″, a teraz „Listy do M.3”, mogę powiedzieć, że mm taką permanentną łączność

Magda Gessler cieszyła się, że dostała możliwość przeprowadzania „Kuchennych Rewolucji” :

Nigdy bym nie pomyślała, ze ktoś może mieć dla mnie taka wspaniała propozycję, Edward Miszczak nie wiedział wtedy co bierze do ręki nawet, ale uległ i teraz myślę, że to wielkie szczęście, że akurat mnie się trafił taki format, który teraz jest moim życiem.

Martyna Wojciechowska czuje się w TVN-ie jak w domu:

Całe moje dorosłe życie spędziłam w TVNie, bo pojawiłam się w stacji jeszcze nawet nie jako dziennikarka, tylko dziewczyna z głową pełną marzeń, miałam niewiele ponad 20 lat, a dzisiaj widzimy się z okazji urodzin stacji, która przez te lata stała się trochę moim domem. I prezes Mariusz Walter i moja praca miały na mnie ogromny wpływ. Wielokrotnie przewróciło mi to życie do góry nogami i w ogóle tego nie żałuję.

Całą relację z imprezy możecie obejrzeć poniżej.

TVN świętuje 20 lat! Tak kiedyś wyglądały największe gwiazdy stacji! Ale się zmieniły! [STARE ZDJĘCIA]

Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska, Dawid Woliński - 20 lat TVN

Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska, Dawid Woliński – 20 lat TVN

Weronika Rosati, Małgorzata Rozenek, Agnieszka Jastrzębska, Patricia Kazadi - 20 lat TVN

Weronika Rosati, Małgorzata Rozenek, Agnieszka Jastrzębska, Patricia Kazadi – 20 lat TVN

Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński - 20 lat TVN

Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński – 20 lat TVNCo wolisz: Polsat czy TVN?

Komentarzy: 2


Gość | 10 października 2017, 23:58

Kożuchowskiej nie układa się w małżeństwie , zawsze bez męża, dziecko duże mogło zostać z babcią


Ulla | 10 października 2017, 16:39

Jak ta Dygant to robi, że wygląda tak świetnie?! Kurczę. Chyba czas ruszyć dupkę na siłownię. Zadbac o siebie, o swój wygląd. Do tego jakiś iqgreen, dieta i może też mi się uda? Oby!


Dodaj komentarz
×