Szukaj

Zjawiskowa żona Marcina Mroczka już nie jest brunetką. Jej spektakularna zmiana to metamorfoza tej jesieni

Żona Marcina Mroczka jest blondynką

Żona Marcina Mroczka jest blondynką

Żona Marcina Mroczka zafundowała sobie spektakularną metamorfozę. Zjawiskowa brunetka, Marlena Muranowicz, teraz jest blondynką. Jak wygląda?

Marcin Mroczek zalicza się do czołówki najpopularniejszych aktorów serialowych w kraju. W ciągu prawie kilkudziesięciu lat wyrósł na megagwiazdę małego ekranu, dla której tysiące Polaków włączają niemal codziennie telewizyjną Dwójkę. Chyba nikt, kto ogląda M jak miłość, nie wyobraża sobie serialu bez udziału Piotra Zduńskiego.

Popularność, jaką Marcinowi przyniosła ta rola, przekłada się na zainteresowanie jego życiem prywatnym. Chociaż aktor może pochwalić się zjawiskowo piękną żoną, to niezwykle rzadko możemy oglądać ich razem na salonach. Marlena Muranowicz raczej stroni od brylowania w blasku fleszy, choć sama z powodzeniem spełnia się jako bizneswoman.

Dlaczego żona Mroczka nie chce zostać celebrytką, tak, jak wiele żon znanych aktorów? Odpowiedź wydaje się bardzo prosta:

W sumie chyba lubi swoją prywatność, swoją anonimowość. Dba o to, aby tak pozostało. Ja to szanuję i też jej nie ciągam na ścianki. Nam chyba jest tak najlepiej – powiedział Marcin w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Żona Marcina Mroczka jest blondynką

Marlena Muranowicz studiowała na Uniwersytecie Warszawskim dziennikarstwo i politologię. Już na studiach dorabiała jako modelka. Obecnie prowadzi własną agencję dla modelek i hostess Murano, a także wystąpiła w kilku teledyskach do piosenek disco polo. Próbowała także swoich sił jako aktorka, grając epizod w serialu Szpilki na Giewoncie.

Do tej pory znana jako piękna brunetka, poczuła, że czas na zmiany i zafundowała sobie radykalne zmiany na głowie. Na jej Instagramie pojawił się post, a w nim zdjęcia Marleny już jako blondynki. Nowy kolor pięknie do niej pasuje i idealnie sprawdza się tu przysłowie, że ładnemu we wszystkim ładnie.

Kobieta zmienną jest (…)
Tak to sobie właśnie wymarzyłam!!!
Podoba wam się?? – zapytała kokieteryjnie.

Na twierdzącą, entuzjastyczną wręcz odpowiedź fanów długo nie czekała. W komentarzach aż roi się od komplementów. Jak wam się podoba w nowym wydaniu?


Marlena Muranowicz - metamorfoza

Marlena Muranowicz - metamorfoza

Marlena Muranowicz - metamorfoza

Marlena Muranowicz - metamorfoza

Marlena Muranowicz - metamorfoza

Marlena Muranowicz - metamorfoza

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×