Szukaj

Księżna Kate jakiej nie widzieliście! W sportowych ubraniach grała z dziećmi w piłkę!

Księżna Kate w sportowej stylizacji gra w piłkę

Księżna Kate i książę William wybrali się z wizytą do Belfastu. Jedno ze spotkań, które mieli zaplanowane, odbyło się na stadionie irlandzkiego związku piłki nożnej, gdzie książęca para rozegrała mini-mecz z podopiecznymi młodzieżowego klubu. Księżna Kate pojawiła się w bardzo niecodziennej stylizacji i szalała jak dziecko na murawie. Czy to przystoi? Zobaczcie zdjęcia!

Nawet do Wielkiej Brytanii zawitała już wiosna. Temperatury w całej Europie każdego dnia robią się coraz wyższe, słońce wyjrzało zza chmur i wszystko wskazuje na to, że zima na dobre odeszła do lamusa. Taka pogoda sprzyja aktywnościom fizycznym, nic więc dziwnego, że jednym z najważniejszych punktów królewskiej wizyty w Irlandii, gdzie właśnie przebywają księżna Kateksiążę William, było spotkanie z młodzieżowym klubem piłki nożnej. Księżna Cambridge pokazała się w zupełnie nowym wydaniu.

Paparazzi przyłapali ją gdy grała z dziećmi… w piłkę nożną. W obcisłych czarnych spodniach, kremowym sweterku z czerwonymi i granatowymi paskami wyposażonym w dość głęboki jak na Kate dekolt i sportowych butach, śmigała po boisku za piłką i bawiła się jak dziecko. Towarzyszył jej ukochany, który znany jest ze swojego zamiłowania do tego sportu. Obrazek dość sielankowy, ale uwagę przykuwają niewiarygodnie szczupłe nogi księżnej Kate.

Przesadziła z odchudzaniem czy to stres?

Księżna Kate cała we łzach! O zachowaniu księcia Harry’ego mówi dzisiaj cała Anglia

Kiedy Meghan Markle i księżna Kate znów pokażą się razem? Ujawniono datę wspólnego wystąpienia księżnych

Księżna Kate ZIGNOROWAŁA zaproszenie na baby shower Meghan Markle! Znamy powód

 


Agata Duda czy księżna Kate? Która ma lepszy styl?

×