Paulina Sykut na TeleKamery 2019 włożyła suknię godną Oscarów! Lepiej nie mogła podkreślić swojej smukłej sylwetki

Paulina Sykut - TeleKamery 2019

Paulina Sykut - TeleKamery 2019

Paulina Sykut na TeleKamerach 2019

Paulina Sykut pojawiła się na gali rozdania nagród telewizyjnych TeleKamery 2019. Gwiazda, która była nominowana w kategorii prezenter pogody wystąpiła w prostej, ale bardzo efektownej sukni. Jej kreacja wywołała ogólny zachwyt. Zobaczcie zdjęcia!

Paulina Sykut nie mogła nie pojawić się na rozdaniu polskich „Oscarów”, czyli TeleKamer 2019. Gwiazda, która nominowana była w kategorii prezenter pogody i ostatecznie zgarnęła statuetkę podczas gali, pojawiła się na czerwonym dywanie dzierżąc swoją zdobycz z dumą wypisaną na twarzy. TeleKamery rozdawane były już po raz 22 drugi, 25 lutego w Warszawie, a choć na ściance pojawiło się wiele polskich gwiazd, w tym Martyna WojciechowskaAdriana KalskaDorota Gardias czy Dorota Szelągowska, to zdecydowanie Paulina skradła całe show.

Pogodynka pojawiła się w czarnej kreacji uszytej z jedwabnego tiulu. Stworzona z wielu warstw zwiewnego, lekkiego materiału spódnica sukni poruszała się przy każdym kroku Pauliny i pięknie podkreślała jej nogi, nie odsłaniając jednak zbyt wiele.  Prosty fason – góra kreacji składała się z topu na ramiączkach i z głębokim dekoltem eksponującym zalotnie piersi – nadrobiono misternymi aplikacjami na górnej części sukienki, które mieniły się w świetle i przyciągały spojrzenia. Proste, zgrabne upięcie, kilka celowo wypuszczonych „loczków”, delikatny makijaż i look wieczoru gotowy.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Wpadka podczas transmisji TeleKamer 2019. Nie to chcieli zobaczyć widzowie!

Anita Werner w ramionach swojego partnera na TeleKamerach 2019! To ich debiut na salonach!

TeleKamery 2019 – WYNIKI. Pełna lista zwycięzców plebiscytu „Tele Tygodnia” [NA ŻYWO]


Paulina Sykut - TeleKamery 2019

Paulina Sykut - TeleKamery 2019

Paulina Sykut - TeleKamery 2019

Paulina Sykut - TeleKamery 2019

Paulina Sykut i Agnieszka Cegielska – TeleKamery 2019

Paulina Sykut i Agnieszka Cegielska – TeleKamery 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×