Pośród grona koleżanek po fachu pojawiła się również Paulina Sykut, która w swojej kreacji bez wątpienia wyróżniała się z tłumu. I to jak! Paulina zdecydowała się na czerwoną kreację złożoną z kaskady zwiewnych falbanek, pięknie układających się na jej smukłej sylwetce. Gdyby chciała, bez problemu mogłaby wyskoczyć w niej na parkiet w Tańcu z Gwiazdami i zatańczyć ogniste flamenco.
Kreacja z odważnym rozcięciem z przodu świetnie zgrywała się z poręczną kopertówką i klasycznymi czarnymi sandałkami na szpilce. Rozpuszczone włosy, skromny dekolt i rozświetlający makijaż, wyraźnie skupiony na wyeksponowaniu sarnich oczu gwiazdy, stanowiły jedynie wisienkę na torcie.
Jak wam się podoba w takiej stylizacji? Witać lato w czerwieni – przepis na idealny wieczór!