Szukaj

Oscary 2021: Halle Berry zaskoczyła nową fryzurą. Ładna? Widzieliśmy ją w lepszych wcieleniach

Halle Berry

Halle Berry

Oscary 2021. Halle Berry na czerwonym dywanie zaprezentowała nową fryzurę. Zmiana odważna, ale czy korzystna?

Oscary 2021, czyli jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie filmu, wręczono w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, 93. ceremonię rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej na miejscu obserwowało zaledwie 170 osób. Wszyscy uczestnicy imprezy musieli wykazać się negatywnym testem na COVID-19.

Chociaż liczba uczestników została ograniczona, gwiazdy nie zawiodły i na czerwonym dywanie zaprezentowały szałowe kreacje od topowych projektantów. Odbyła się wielka rewia mody, na której królowały przyciągające uwagę suknie, połączone z pasującymi dodatkami i bardzo eleganckie, dobrze skrojone smokingi (galeria zdjęć i wyniki tutaj).

Oscary 2021. Halle Berry w nowej fryzurze. Jak wyglądała?

Jedną z aktorek, która pojawiła się na ceremonii wręczenia nagród była Halle Berry, która wręczała statuetkę. Gwiazda na tę okazję ubrała się w przepiękną, zwiewną kreację stworzoną przez Dolce&Gabbana. Suknia ma odkryte ramiona, a także bardzo delikatny dół, który nadaje lekkości.

Halle Berry – Oscary 2021, kreacja: Dolce&Gabbana

To jednak nie stylizacja, a fryzura aktorki przyciągała uwagę. Halle do niedawna nosiła włosy do ramion. Chwilę przed rozpoczęciem ceremonii wręczenia nagród, zdecydowała się na metamorfozę. Postawiła na modnego boba i króciutką grzywkę.

Ta zmiana jednak nie wszystkim przypadła do gustu. Gdy część internautów w komentarzach pod zdjęciem na Instagramie aktorki się nią zachwyca, są też tacy, którzy piszą, że to nie jest korzystna metamorfoza:

  • Nie mogę uwierzyć w to, co zrobiłaś. W poprzedniej fryzurze prezentowałaś się świetnie, a teraz? Nie mogę na to patrzeć.
  • Bardzo fajna ta zmiana. Dodała Ci charakteru.
  • Przepiękna suknia, ale włosy? Zdecydowanie nie moje klimaty.
  • Cudownie wyglądałaś. Świetnie.
  • Nie, nie i jeszcze raz nie. Miałaś takie piękne włosy, ale są one tylko wspomnieniem.

Trzeba przyznać, że Halle Berry na ceremonii wręczenia Oscarów w przeszłości pojawiała się w nieco lepszych fryzurach. Tak jak w 2002 roku, gdy odebrała statuetkę. Na czerwonym dywanie przyciągała uwagę w krótkich włosach, które nadawały stylizacji charakteru. Z kolei w 2017 roku miała na głowie burzę loków. Zdjęcia z poprzednich edycji znajdziecie w galerii.


Halle Berry – Oscary 2021, kreacja: Dolce&Gabbana

Halle Berry – Oscary 2021, kreacja: Dolce&Gabbana

Halle Berry w nowej fryzurze na Oscarach

Halle Berry w nowej fryzurze na Oscarach

Halle Berry w nowej fryzurze na Oscarach

Halle Berry w nowej fryzurze na Oscarach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×