Odmieniona Anna Wyszkoni na planie programu. W różowej stylizacji zachwyca figurą

Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni

Anna Wyszkoni pojawiła się na planie programu. Jak wyglądała odmieniona wokalistka? Jak prezentowała się w różowej stylizacji?

Anna Wyszkoni to wokalistka, która na scenie zaistniała jako liderka zespołu Łzy. Za jej czasów formacja odnosiła sukces za sukcesem i wylansowała przeboje takie jak Narcyz czy Agnieszka…, które do dzisiaj nucą fani w całym kraju. Po jakimś czasie artystka zdecydowała się na solową karierę, co okazało się świetną decyzją. Jej piosenki szybko podbiły serca słuchaczy i do dziś grane są przez rozgłośnie radiowe.

Ania zawsze prezentowała się idealnie. Jest filigranową kobietą o subtelnej urodzie. Za każdym razem, gdy tylko pojawia się na scenie, wzbudza zachwyt, a internauci nie szczędzą jej komplementów. Po ostatniej metamorfozie pod jej adresem padło sporo gorzkich słów. Fani dopatrzyli się zmian na twarzy gwiazdy, które wzbudziły skrajne emocje. Pod zdjęciami wokalistki pojawiło się sporo komentarzy z zarzutami, że skorzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Jak obecnie wygląda? Niedawno zachwyciła wyglądem na planie programu.

Anna Wyszkoni w różowej stylizacji na planie programu

Anna Wyszkoni pojawiła się na planie programu. W różowej stylizacji wyglądała oszałamiająco. Garnitur podkreślił jej idealną sylwetkę. Nowa fryzura gwiazdy świetnie współgra z jej urodą. Długie włosy z blond grzywką odmłodziły wokalistkę. Co sama mówi na temat swojej metamorfozy:

Zmieniłam fryzurę, zapuściłam włosy, trochę poćwiczyłam, założyłam aparat na zęby, więc to są wszystko takie małe kroczki, którymi doszłam do jakiejś metamorfozy, i która została w pewien sposób zauważona. Mnie to cieszy, bo nad tą metamorfozą ciężko pracowałam.

Jak zareagowała, gdy zauważyła tak duże zainteresowanie wokół jej wyglądu?

Zauważyłam szum na moim Instagramie i to był dla mnie sygnał, że coś wielkiego się dzieje wokół mnie. Staram się nie czytać, nie przejmować, skupiam się na sobie, moich pasjach, muzyce i rodzinie – mówiła naszej wokalistce.

Zdjęcia z planu programu w naszej galerii.

 


Anna Wyszkoni na planie programu

Anna Wyszkoni na planie programu

Anna Wyszkoni na planie programu

Anna Wyszkoni na planie programu

Anna Wyszkoni na planie programu

Anna Wyszkoni na planie programu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×