Szukaj

Za taką Melanią Trump tęskniliśmy! Zjawiskowa stylizacja i promienny uśmiech. Znowu błyszczała jak diament

Melania TRumpróżowa stylizacja

Melania TRumpróżowa stylizacja

Melania Trump w różu na spotkaniu z prezydencką parą Kolumbii

Melania Trump i Donald Trump spotkali się z prezydentem i Pierwszą Damą Kolumbii. Żona prezydenta Stanów Zjednoczonych zaprezentowała się w widowiskowej stylizacji i skradła błysk fleszy reszcie towarzystwa. Po długiej nieobecności na salonach Melania Trump pokazała się od swojej najlepszej strony i wzbudziła zachwyt. Jak wyglądała jej kreacja? Zobaczcie zdjęcia!

Wszyscy fani Melanii Trump odetchnęli z ulgą, gdy w zeszłym tygodniu – po bardzo długiej nieobecności – Pierwsza Dama powróciła na salony i pojawiła się u boku męża. Po świętach żona Donalda Trumpa wsiąknęła jak kamfora i nikt nie widział jej przez kilka tygodni, prawdopodobnie ze względu na polityczne zamieszanie, jakie zapanowało w Stanach Zjednoczonych. Dla wszystkich, którzy niepokoili się nieobecnością Pierwszej Damy mamy jednak dobre wieści. Melania nie tylko wychynęła wreszcie z Białego Domu, ale w dodatku na spotkaniu z prezydencką parą Kolumbii wyglądała lepiej niż kiedykolwiek.

Fani podejrzewają, że Trump zrobiła coś z twarzą, bo całe zmęczenie, które było widać ostatnio zwłaszcza w okolicach jej oczu zniknęło jak za dotknięciem magicznej różdżki… lub po ingerencji specjalisty od medycyny estetycznej. Pierwsza Dama na oficjalnym spotkaniu pojawiła się w różowej kreacji w delikatny biały deseń. Imitujący płaszcz fason sukienki pozwolił na podkreślenie jej wąskiej talii i wyeksponowanie symetrycznej sylwetki, a długość była idealna by odsłonić zgrabne nogi w wysokich beżowych szpilkach.

To się nazywa powrót z klasą!

Melania Trump cała w miodzie! Pierwsza Dama wreszcie pokazała się publicznie!

Melania Trump nagle zniknęła z dnia na dzień. Już wiadomo, co dzieje się z najpiękniejszą Pierwszą Damą

Melania Trump jednym wymownym zdaniem podsumowała swoje dwa lata w Białym Domu! Co na to despotyczny Donald Trump?!


Melania Trump w różowym płaszczu

Melania Trump w różowym płaszczu

Melania Trump w różowym płaszczu

Melania Trump w różowym płaszczu

Melania Trump w różowym płaszczu

Melania Trump w różowym płaszczu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×