Szukaj

Styliści skrzywdzili Martę Manowską w finale „The Voice Senior”. Ukryli jej ponętną figurę w workowatym kombinezonie, który całkowicie ją zniekształcił

Marta Manowska - The Voice Senior

Marta Manowska - The Voice Senior

Marta Manowska na finale The Voice Senior pokazała się w stylizacji, która zniekształciła jej ponętną figurę. Workowaty kombinezon, nie był trafionym wyborem.  Zobaczcie.

Marta Manowska poprowadziła finał The Voice Senior 2. Gwiazda Telewizji Publicznej idealnie sprawdziła się w formacie, a do tego w sobotni wieczór uniosła ogromną presję, bo zastąpiła nieobecnego Rafała Brzozowskiego.

Pudelek podaje, że, tuż przed startem programu rozegrał się prawdziwy dramat. Współprowadzący nie mógł pojawić się w na scenie u boku Manowskiej z powodów zdrowotnych. Wszystko to okazało się trzy godziny przed wejściem na wizję. Tu w pełni ujawnił się profesjonalizm gwiazdy i śpiewająco dała sobie radę sama.

Sobotni finał „Voice Senior” prowadzić miała para Marta Manowska i Rafał Brzozowski. Niestety w ostatniej chwili okazało się, że ze względów zdrowotnych Rafał nie mógł wejść na plan. Marta Manowska musiała „uratować dzień” i poprowadzić sama finał na żywo. W trzy godziny nauczyła się kwestii Rafała na korytarzu i dała radę – podaje informator Pudelka.

Jeszcze bardziej szczegółowe informacje na temat dramatycznych wydarzeń za kulisami programu podaje Plotek. Portal zdradza, że Manowska miała jeszcze mniej czasu, żeby przygotować się do samodzielnego poprowadzenia show:

Marta Manowska na dwie godziny przed „The Voice Senior” dowiedziała się, że musi poprowadzić program sama. Rafał Brzozowski, z którym miała prowadzić show, ma koronawirusa. Dowiedziała się o sytuacji w mejkapowni, gdy robiono jej makijaż. Badania zrobili tuż przed wejściem do TVP. W czasie makijażu, w dwie godziny, nauczyła się tekstu Brzozowskiego ze scenariusza – zdradziła portalowi osoba z produkcji.

Docenił ją prezes Kurski, docenili widzowie, tylko zapewne łatwiej byłoby jej, gdyby nie to, że niekoniecznie styliści trafili ze strojem na finałowy wieczór.

Finał The Voice Senior 2: Marta Manowska w nietrafionej stylizacji. Jak wyglądała?

Marta Manowska już od kilku lat jest niekwestionowaną gwiazdą TVP. Prowadzi flagowe programy stacji, jak choćby Rolnik szuka żony czy Sanatorium miłości. Jest profesjonalna, świetnie łapie kontakt z uczestnikami, bardzo empatyczna, a do tego piękna. Jej uroda ma wielu wielbicieli. Ponętna blondynka zawsze świetnie prezentuje się w prowadzonych przez siebie formatach.

Jednak w sobotnim finale coś poszło nie tak. Styliści wybrali dla niej niedopasowany, wręcz można powiedzieć workowaty kombinezon, z garniturowej szarej tkaniny w prążki. Gorsetowa góra wyglądała na za dużą, a filigranowa figura Manowskiej została całkowicie przytłoczona przez oversizową marynarkę z szerokimi ramionami.

Idealna sylwetka gwiazdy została zniekształcona przez tę nietrafioną stylizację. Chyba sama prowadząca nie czuła się komfortowo w swoim stroju, bo na profil na Instagramie nie trafiła ani jedna jej fotografia z finału.

Nie ma jednak żadnych wątpliwości, że nawet niekoniecznie udana stylizacja, nie jest w stanie przyćmić uroku osobistego i profesjonalizmu Marty Manowskiej.


Marta Manowska - finał The Voice Senior 2, stylizacja

Marta Manowska - finał The Voice Senior 2, stylizacja

Marta Manowska - finał The Voice Senior 2, stylizacja

Marta Manowska - finał The Voice Senior 2, stylizacja

Marta Manowska - finał The Voice Senior 2, stylizacja

Marta Manowska - finał The Voice Senior 2, stylizacja

Dodaj komentarz

 • Nina pisze:

  A ona co sama nie może powiedzieć nie chcę,tak .Tam przedstawiają wybór.Co nie zmienia faktu że styliści z TVP do wymiany.W The Voice senior to była tragedia.

 • Dana pisze:

  Zawsze się zastanawiam co za cwok ubiera prezenterów w telewizji często to porażka, np. Iza Krzan w kole fortuny w tych białych botkach o podejrzanej reputacji albo na kowbojke, Manowska miała chyba mokre pod pachami tragedia

 • Gość pisze:

  Juz raz tez miala jakis rozciagniety kombinezon wygladala koszmarnie

 • Gość pisze:

  Manowska jest beznadziejna nie ma gustu uroda radiowa taka przasna dziewoja

 • Gość pisze:

  No przecie to nie ona

 • Gość pisze:

  sorry ale ona nie ma filigranowej figury…. wrecz przeciwnie

 • Gość pisze:

  Wyglądała rzeczywiście okropnie w tym „czymś”, fryzura też podkreślała jej puciatą twarz.Nie wiem skąd te ochy i achy nad jej „profesjonalizmem”, ja odbieram ją akurat całkiem odwrotnie.Sorry.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×