Szukaj

Małgorzata Rozenek chwali się stylizacją. Jej buty spowodowały prawdziwą burzę w komentarzach. „Jak do trumny”

Małgorzata Rozenek - buty

Małgorzata Rozenek - buty

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie stylizacją. Jak wygląda gwiazda i dlaczego internautom nie spodobały się jej buty?

Małgorzata Rozenek prawie rok temu, w czerwcu, została po raz trzeci mamą. Urodził się Henio, pierwsze dziecko Radosława Majdana. Od porodu minęło zaledwie kilka miesięcy, a gwiazda już wróciła do formy sprzed ciąży. Może się pochwalić wysportowanym ciałem, nad którym pracuje w pocie czoła. Swoje zmagania udokumentowała w programie Rozenek cudnie chudnie. Teraz chwali się figurą modelki.

Spora część pracy Małgorzaty Rozenek, to aktywność w social mediach, o czym głośno mówi w wywiadach. Niejednokrotnie spotkała się z zarzutami, że manipuluje, retuszuje zdjęcia, a nawet zakłamuje rzeczywistość. W 7. odcinku Rozenek cudnie chudnie, postanowiła odnieść się do zarzutów.

To jest takie miejsce, w którym spotykam się i komunikuje z moimi obserwatorami. To jest też miejsce, które pozwala mi pokazać taki styl życia, jaki ja lubię, ale też dostać informację zwrotną o tym, jak to, co robię, jest oceniane. To trochę taki konkurs, kto potrafi zrobić lepsze zdjęcie. I dziwią mnie opinie krytyków, którzy mówią, to zdjęcie nie przypomina rzeczywistości. To nie reportaż i dokument. To to, jak potrafisz ubarwić tę rzeczywistość, żeby była ciekawa dla innych. Żeby mogli gonić marzenia.

Na pewno na czele takich postów, które mają zmobilizować internautów do pogoni za marzeniami, są te, na których Rozenek pokazuje kolejne stylizacje. Od eleganckich, po bardziej niezobowiązujące. Jednak jedna z najnowszych wzbudziła spore kontrowersje.

Małgorzata Rozenek skrytykowana przez internautów za buty

Małgorzata pochwaliła się w sieci wygodną stylizacją, po czym rozpętała się burza w komentarzach. Wszystko przez buty gwiazdy, które raczej nie przypadły do gustu części jej fanów.

Joł joł – napisała.

Wybrała czarny, wygodny dres z luźniejszą górą. Przez pierś przewiesiła ciekawą torebkę – nerkę, założyła przeciwsłoneczne okulary i buty, które wyglądają na niezwykle wygodne.

Podczas gdy jedni internauci komplementują:

  • Całość, fire, super stylizacja.
  • Całość – powala! Proste,a jak zjawiskowe.
  • Świetna dresiarka.
  • Tak wyglądać – marzenie…

Inni nie potrafią oderwać wzroku od butów gwiazdy.

  • Okropne te buty dresik spoko.
  • Ale buty jak do trumny xD
  • Super stylizacja tylko buty załamały wszystko, ciężki but bliżej kostki ja to tak widzę.

Małgorzata Rozenek postanowiła odpowiedzieć na ostatni z komentarzy.

bardzo dobrze to widzisz, tak powinno być, ale te buty są jak kapcie, a strasznie się spieszyłam po śmietanę – napisała.

Jak widać, dystansu nigdy i nigdzie nie brakuje Małgosi.


Małgorzata Rozenek w swobodnej stylizacji

Małgorzata Rozenek w swobodnej stylizacji

Małgorzata Rozenek w swobodnej stylizacji

Małgorzata Rozenek w swobodnej stylizacji

Małgorzata Rozenek -obuwie

Małgorzata Rozenek -obuwie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×