Taka piękna stylizacja i TAKIE skarpety?! „Są do bani”. Trend Małgosi Rozenek skrytykowany przez internautów. Dla was też jest nietrafiony?

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pochwaliła się stylizacją, a uwagę natychmiast przyciągnęły jej stopy. Coś tam poszło nie tak? Co piszą internauci?

Małgorzata Rozenek przygodę z telewizją rozpoczęła od prowadzenia programu Perfekcyjna Pani Domu. Potem jej kariera nabrała niesłychanego tempa. Obecnie jej nazwisko jest jednym z najgorętszych w polskim show-biznesie i  jest gwarancją sukcesu, każdego projektu, w którym weźmie udział. Niedawno spełniła także swoje wielkie marzenie i została gospodynią Dzień dobry TVN, dowodząc, że ciężką pracą, można osiągnąć każdy cel.

Rozenek w życiu prywatnym 5 lat temu została żoną Radosława Majdana, z którym wspólnie wychowuje dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, Stanisława i Tadeusza. Para długo marzyła o wspólnym dziecku i po wielu staraniach zostali rodzicami. Na świat przyszedł Henio, który pieszczotliwie nazywany jest przez nich dzidziusiem Majdana.

Małgorzata rozwija również swoje biznesy. Została właścicielką marki odzieżowej, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród jej fanek. To zobowiązuje ją do dbania o wizerunek. Nie jest tajemnicą, że gwiazda należy do tych najlepiej ubranych w naszym kraju. Stylizacjami chwali się w sieci. W jednym z ostatnich postów pokazała buty, które uważa za konieczne w swojej szafie. Internauci zauważyli jeden szczegół, który wywołał wiele emocji.

Stylizacja Małgorzaty Rozenek pod lupą internautów

W jednym z postów Małgorzata pokazała się w czarnej marynarce ze złotymi guzikami, a także krótkich skórzanych spodniach z szerokimi nogawkami i botki z dłuższą cholewą. Wyznała, że taki rodzaj obuwia uważa za konieczny w swojej szafie. Zapytała fanki, czy też mają swój typ:

Klasyczne, czarne botki to mój must have w szafie!  A Wasz?

O ile sama stylizacja spodobała się internautom, to już wybór spodni i skarpet niekoniecznie. To one przykuły uwagę obserwujących, którzy nie byli zbyt delikatni w swoich opiniach:

  • Bomba buciory, ale skarpety mnie powaliły!!
  • Te białe skarpety, to do bani!
  • Woda w piwnicy spodnie krótkie jak z lat 60.
  • Nic nie mam do Pani Małgorzaty, ale nogi w tych spodniach tragedia.
  • Nie dla takich spodni, masakrycznie pani szczupłe nogi w nich wyglądają – piszą.

A wam jak się podoba?

Jak Małgorzata Rozenek dba o wygląd?

Gwiazda nie ukrywa, że ciężko pracuje na swój wygląd. Na oczach widzów gubiła kilogramy po trzeciej ciąży w programie Rozenek cudnie chudnie. Rozenek od lat inspiruje Polki i jest przykładem, że po 40. można wyglądać jeszcze lepiej niż wcześniej.


Skarpety Małgorzaty Rozenek

Skarpety Małgorzaty Rozenek

Skarpety Małgorzaty Rozenek

Skarpety Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek w strefie VIP ZoZo Design

Małgorzata Rozenek w strefie VIP ZoZo Design

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×