Szukaj

Miazga totalna! Maffashion powaliła świat na kolana swoimi luksusowymi stylizacjami na Paris Fashion Week!

Maffashion Paris Fashion Week 2019

Maffashion Paris Fashion Week 2019

Maffashion na Paris Fashion Week 2019

Maffashion pojawiła się podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Blogerka modowa zadbała o to, by wyróżniać się z tłumu. Na jakie stylizacje postawiła? 

W Paryżu obecnie trwa Fashion Week. Do stolicy Francji przyjechały prawdziwe tłumy projektantów, gwiazd, blogerek i specjalistów od wizerunku. Wśród nich jest także Julia Kuczyńska, znana lepiej jako Maffashion, która od pierwszego wyjścia dokłada wszelkiej staranności, by prezentować się jak najbardziej stylowo. A wychodzi jej to zawodowo!

Swoje wizyty na na pokazach mody Julia rozaczęła od różowo-czarnej stylizacji, na którą złożyły się bluza i sukienka na ramiączkach. Dobrała do nich różowe kozaki na obcasie i torebkę Prady. Kropką nad i były okulary Carrera. 

Dzień później Maff prezentowała się niemniej szykownie. Wybrała oryginalny, przykuwający uwagę, kolorowy płaszcz marki Chaos, który zestawiła z białymi kozaczkami Mango. Po raz kolejny wybrała torebkę Prady – tym razem jednak w czarno-białych odcieniach. Blogerka ponownie sięgnęła po okulary przeciwsłoneczne.

Trzeciego dnia Julia postawiła na biel przełamaną czarnymi akcentami. Blogerka sięgnęła po przepiękny komplet Dorothee Schumacher. Maff zestawiła je z bandaną Gucci oraz torebką Prady. Po raz kolejny założyła białe kozaczki i przeciwsłoneczne okulary, dzięki czemu wyglądała naprawdę świetnie.

Maffashion swoimi stylizacjami powaliła świat na kolana. W komentarzach pod zdjęciami można przeczytać wiele komentarzy opublikowanych przez zagranicznych odbiorców. Kwestią czasu jest aż zdjęcia Julki wylądują na łamach zagranicznych magazynów i stron internetowych o modzie.

Podoba wam się to, jak Kuczyńska reprezentuje Polskę na paryskim święcie mody?

Gwiazdy na pokazie Mariusza Przybylskiego: Agnieszka Woźniak-Starak, Maffashion, Ola Żebrowska, Natalia Kukulska, Anna Nowak

Gwiazdy chwalą się zdjęciami z Wigilii! Wybraliśmy najpiękniejsze! Jest ich mnóstwo!

Róże Gali 2018 – plejada gwiazd w zjawiskowych kreacjach: Małgorzata Kożuchowska, Kasia Cichopek, Natasza Urbańska, Agnieszka Hyży [DUŻO ZDJĘĆ]


Maffashion podczas Tygodnia mody w Paryżu

Maffashion podczas Tygodnia mody w Paryżu

Maffashion podczas Tygodnia mody w Paryżu

Maffashion podczas Tygodnia mody w Paryżu

Maffashion podczas Tygodnia mody w Paryżu

Maffashion podczas Tygodnia mody w Paryżu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×