Szukaj

Meghan Markle i księżna Kate dmuchają na zimne. Dzięki jednemu prostemu trikowi nigdy nie zaliczą wpadki!

Jak księżna Kate i Meghan Markle bronią się przed wpadkami?

Nie jest tajemnicą, że życie w rodzinie królewskiej to nie spacerek, a obowiązki, zasady, zakazy i nakazy, których musza przestrzegać członkowie w monarchii to prawdziwy koszmar. Największa dbałość przykłada się jednak do dbania o wizerunek – nie tylko całej rodziny królewskiej, ale poszczególnych osób, które do nich należą. Dobry PR to podstawa, a królowa Elżbieta II nie pochwala kompromitujących wpadek.

Meghan Markle i księżna Kate nie muszą się jednak wcale o nie martwić. Przynajmniej jeśli chodzi o niesforne sukienki. Obie co prawda uwielbiają kreacje lekkie, zwiewne, bardzo eleganckie i kobiece, ale nawet sukienka z najlepszego domu mody może wywinąć przykry numer – chyba, że zastosuje się na niej drobny trik, pozwalający uniknąć ośmieszenia i żenujących zdjęć.

Nie licząc oczywiście specjalnej bielizny, która ma chronić kobiety z królewskiej rodziny przed wpadkami w stylu Britney Spears czy Kim Kardashian, a także unikania dekoltów z przyczyn oczywistych, Meghan i Kate mają jeden prosty sposób na okiełznanie swoich kreacji. Można go wykorzystać nawet przy bardzo delikatnych materiałach, takich jak tafta, szyfon czy jedwab. Co to takiego?

Chodzi o… monetę! W krawędzie ich sukienek wszywane są drobne monety, które obciążają materiał. Dzięki temu nie ma szans, by uniósł się w górę.

Proste, ale jakie genialne!

Nick Jonas właśnie się zaręczył! Pokazał niezwykle zdjęcia z ukochaną. To przyjaciółka Meghan Markle!

Ten jeden szczegół zdradzi ciążę Meghan Markle! Nie uwierzycie co wyda, że spodziewa się dziecka

Media dotarły do starego wpisu Meghan Markle. Już wtedy widziała siebie w roli księżniczki


Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

×