Szukaj

Kasia Cichopek w sylwestrowej sukni pozuje z luksusową choinką na imprezie. Błyszczy się jak dyskotekowa kula

Kasia Cichopek w sylwestrowej kreacji

Kasia Cichopek w sylwestrowej kreacji

Kasia Cichopek sobotnie popołudnie spędziła na jednej ze świątecznej imprez. Z tej okazji wybrała stylizację, która świetnie sprawdziłaby się podczas nadchodzącego Sylwestra. W co się ubrała?

Kasia Cichopek od dawna jest królową stylu, czego dowodem może być fakt, że nawet podczas zwykłych zakupów potrafi zaprezentować się niezwykle modnie. Nie inaczej jest podczas branżowych imprez, w których bierze udział. Aktorka z reguły wybiera świetne sukienki, które doskonale potrafi łączyć z ciekawymi dodatkami.

Kasia Cichopek w cekinowej kreacji na świątecznej imprezie. Jak wyglądała?

Tak było też w sobotnie popołudnie, które Cichopek spędziła podczas jednej ze świątecznej imprez. Gwiazda cierpliwie pozowała do zdjęć, uśmiechając się m.in. na tle eleganckiej choinki, która była gustownie przyozdobiona.

Kasia zdecydowała się na szałową, cekinową suknię, która miała dekolt w serek, a także była taliowana w pasie, dzięki czemu idealne podkreślała szczupłą sylwetkę gwiazdy. Dobrała do niej delikatne, czarne rajstopy oraz zamszowe kozaki na delikatnym obcasie, których długość sięgała za kolano.

Cichopek zrezygnowała z mocnego makijażu, decydując się na lekko muśnięte usta, a także podkreślone oczy. Upięła włosy w kitek, przez co podkreśliła kości policzkowe i trzeba przyznać wyglądała świetnie.

Kasia Cichopek pozuje obok choinki, świąteczna impreza

Kasia Cichopek pozuje obok choinki, świąteczna impreza

Jakie plany na Sylwestra ma Kasia Cichopek?

Kreacja idealnie nadaje się na zbliżającego się Sylwestra. Czy Kasia włoży ją tej nocy? Czas pokaże. Pewne jest, że idealnie sprawdziłaby się na wyjazd, na który aktorka wybiera się z rodziną i znajomymi. O szczegółach aktorka opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Sylwestra zawsze spędzamy rodzinnie. Standardowo w gronie przyjaciół w Zakopanem, więc w tym roku też się tam wybieramy. Taka tradycja.

Tylko pod jednym wyjątkiem mogłaby złamać swoje przyzwyczajenia – gdyby pomimo pracy, mogła ten czas spędzać z najbliższymi.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na finale Czaru par 2019

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na finale Czaru par 2019

Zobacz: Kasia Cichopek, Dominika Gwit i Marcin Mroczek kochają święta! Zdradzili nam, jak spędzą je w tym roku [WIDEO]


Katarzyna Cichopek na świątecznej imprezie

Katarzyna Cichopek na świątecznej imprezie

Kasia Cichopek - makijaż, świąteczna impreza

Kasia Cichopek - makijaż, świąteczna impreza

Kasia Cichopek - w cekinowej sukience, świąteczna impreza

Kasia Cichopek - w cekinowej sukience, świąteczna impreza

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×