Gwiazdy na TeleKamerach w 2021 i 10 lat temu. Niesamowite, jak zmieniły się Socha, Zielińska i Kamińska

TeleKamery – gwiazdy w 2021 i 10 lat temu

TeleKamery – gwiazdy w 2021 i 10 lat temu

Telekamery 2021 za nami. Jak 10 lat temu na gali prezentowały się Małgorzata Socha, Julia Kamińska i Katarzyna Zielińska? Zobacz, jak bardzo się zmieniły.

TeleKamery to jedne z najważniejszych nagród telewizyjnych przyznawanych niezmiennie od 1998 roku. Mają za sobą bardzo długą tradycję, a zarówno nominacja, jak i sam moment wręczania statuetki dostarczają wiele emocji gwiazdom show-biznesu i widzom zgromadzonym przed ekranami.

Wczorajszego wieczoru odbyła się 24. edycja tego prestiżowego wydarzenia. Ze względu na pandemię koronawirusa wszystko przebiegało w zmienionej formie. Po raz pierwszy gala nie była transmitowana na żywo. Nagranie zostało wykonane kilka dni przed emisją w Telewizji Puls. Zrezygnowano również z corocznego bankietu dla gwiazd i przedstawicieli mediów.

Widzowie oddawali głosy na swoich faworytów w 11 kategoriach. Na swojego idola można było oddać głos w tradycyjny sposób, poprzez SMS-a lub za pomocą strony internetowej.

Każdego roku podczas gali rozdania TeleKamer pojawia się cała plejada gwiazd. To doskonała okazja do tego, aby przyjrzeć się sławom z bliska.  Sprawdziliśmy, jak 10 lat temu na czerwonym dywanie prezentowały się Małgorzata Socha, Katarzyna ZielińskaJulia Kamińska.

TeleKamery: Małgorzata Socha – jak zmieniła się w ciągu ostatnich 10 lat?

Małgorzata Socha - Telekamery 2011 vs. 2021

Małgorzata Socha – Telekamery 2011 vs. 2021

Małgorzata Socha była obecna na kilku galach organizowanych przez tygodnik Tele Tydzień. Gwiazda zadebiutowała w 1998 roku w serialu Złotopolscy i przez lata z uporem pracowała na swój zawodowy sukces.

Socha pojawiła się na gali rozdania TeleKamer w 2011 roku wraz z przyjaciółmi z serialu BrzydUla. Tego wieczoru na czerwonym dywanie zachwyciła wszystkich prostą, obcisłą białą sukienką, która zestawiła z czarnymi botkami. Na wierzch zarzuciła ciepły, granatowy płaszcz. Całość dopełniła niewielką torebką w kolorze obuwia. Tego wieczoru postawiła na prostotę, jednak i tak skupiała na sobie całą uwagę fotoreporterów. Końce włosów miała lekko wywinięte do środka, dzięki czemu podkreśliła rysy twarzy.

Małgorzata Socha - Telekamery 2011

Małgorzata Socha – Telekamery 2011

W ciągu dekady Małgorzata bardzo zmieniła styl ubierania się. Teraz stawia na elegancję, a na każdej branżowej imprezie zachwyca nienagannymi stylizacjami. Tak też było i w tym roku, gdy na czerwonym dywanie pojawiła się w garniturze w odcieniu pudrowego różu. Składał się on z marynarki z ozdobną, brokatową lamówką oraz dopasowanych cygaretek. Całość uzupełniła koszulą z efektownym wiązaniem pod szyją. Co ciekawe, to nie pierwszy raz publicznie wystąpiła w tym garniturze. Na Instagramie pochwaliła się, że nosiła go dokładnie 10 lat temu.

Małgorzata Socha - Telekamery 2021

Małgorzata Socha – Telekamery 2021

Porównując zdjęcia z 2011 roku ze zdjęciami z 2021, można odnieść wrażenie, że czas dla Sochy zatrzymał się w miejscu, o ile weźmiemy pod uwagę jedynie walory jej urody. Przez lata aktorka jednak zupełnie zmieniła podejście do swojego ubioru, choć jak widać, nie brakuje jej kreatywnych pomysłów na przerobienie dawnych stylizacji, tak aby w pełni wpisywały się w obecnie panujące trendy.

W tym roku Małgorzata Socha została laureatką TeleKamery w kategorii najlepsza aktorka. Na drugim miejscu znalazła się Magdalena Cielecka, a tuż za nią, na 3. pozycji Agnieszka Sienkiewicz.

Telekamery: Katarzyna Zielińska – jak zmieniła się w ciągu ostatnich 10 lat?

Katarzyna Zielińska - Telekamery 2011 vs. 2021

Katarzyna Zielińska – Telekamery 2011 vs. 2021

2011 rok na zawsze zapisał się w pamięci Katarzyny Zielińskiej. To wówczas w plebiscycie Telekamery 2011 otrzymała nagrodę w kategorii Aktorka. Gwiazda zyskała sympatię widzów, dzięki roli w serialu Barwy szczęścia, które również otrzymały wówczas statuetkę przyznawaną przez tygodnik Tele Tydzień.

Tego wieczoru Zielińska postawiła na długą do ziemi suknię w kolorze szampańskim z rozporkiem odsłaniającym łydkę. Stylizację dopełniła niewielką torebką z ćwiekami w tym samym kolorze oraz złotymi szpilkami.

Katarzyna Zielińska - Telekamery 2011

Katarzyna Zielińska – Telekamery 2011

Podczas tegorocznej gali rozdania TeleKamer, Katarzyna była w centrum uwagi, ponieważ to ona wraz z Kacprem Kuszewskim poprowadziła całe wydarzenie. Aktorka zdecydowała się na odważną biało-czarną kreację, która odsłaniała jedno ramię, a głęboki rozporek eksponował zgrabne udo. Całość uzupełniła efektownym naszyjnikiem i czarnymi sandałkami na szpilce. Największym zaskoczeniem dla widzów była jej fryzura, ponieważ gwiazda po raz pierwszy od lat wystąpiła publicznie we włosach, które sięgały jej ramion. Uniesiona do góry grzywka sprawiła, że wyglądała, jak prawdziwa gwiazda Hollywood.

Katarzyna Zielińska - Telekamery 2021

Katarzyna Zielińska – Telekamery 2021

Sami musicie przyznać, że po Kasi nie widać upływających lat. Co roku prezentuje się na czerwonym dywanie nienagannie, ale nic w tym dziwnego, ponieważ w wolnych chwilach trenuje oraz stosuje, jak widać, skuteczne diety.

Telekamery: Julia Kamińska – jak zmieniła się w ciągu ostatnich 10 lat?

Julia Kamińska - Telekamery 2011 vs. 2021

Julia Kamińska – Telekamery 2011 vs. 2021

Julia Kamińska odniosła wielki sukces zawodowy dzięki roli w serialu BrzydUla. W krótkim czasie stała się ulubienicą widzów oraz zaczęła brać udział w branżowych imprezach, gdzie za każdym razem zachwycała urodą.

Kamińska tak, jak jej serialowa koleżanka, Małgorzata Socha, pojawiła się podczas gali rozdania TeleKamer za sprawą popularnego formatu opowiadającego o losach niezbyt urodziwej asystentki w domu mody. W 2011 roku na czerwonym dywanie pojawiła się w czarnej, długiej sukni przeszytej ozdobnymi kamieniami, która odkrywała lewe ramię. Stylizację uzupełniła czerwoną kopertówką oraz bransoletką z mieniących się kamyków. Delikatny makijaż podkreślał jej piękne włosy. Fryzjerzy tego wieczoru spięli jej pofalowane włosy, dzięki czemu prezentowała się bardzo elegancko.

Julia Kamińska - Telekamery 2011

Julia Kamińska – Telekamery 2011

Podczas 24. gali rozdania TeleKamer Julia Kamińska wręczyła nagrodę dla najlepszego prezentera pogody. Statuetka trafiła do Bartka Jędrzejaka. Tym razem aktorka postawiła na odważny look. Kamińska założyła czerwoną, opiętą sukienkę bez ramiączek z głębokim rozporkiem odsłaniającym lewą nogę. W tym samym kolorze miała pomalowane usta. Całość dopełniła zjawiskowymi, długimi kolczykami. Włosy spięła w koczek. Trzeba przyznać, że tego wieczoru wyglądała zjawiskowo, a upływ czasu zadziałał wyłącznie na jej korzyść.

Julia Kamińska - Telekamery 2021

Julia Kamińska – Telekamery 2021

Kto waszym zdaniem zmienił się najbardziej?


Małgorzata Socha - Telekamery 2011 vs. 2021

Małgorzata Socha - Telekamery 2011 vs. 2021

Małgorzata Socha - Telekamery 2011

Małgorzata Socha - Telekamery 2011

Małgorzata Socha - Telekamery 2021

Małgorzata Socha - Telekamery 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×