ModaEdyta Górniak, Katrzyna Zielińska i Małgorzata Socha - kto stoi za ich wizerunkiem?

Edyta Górniak, Katrzyna Zielińska i Małgorzata Socha - kto stoi za ich wizerunkiem?

Edyta Górniak, Katrzyna Zielińska i Małgorzata Socha - kto stoi za ich wizerunkiem?
Michał Gołębiowski
19.08.2014 09:12, aktualizacja: 19.08.2014 22:55

Poznajcie sekrety ich stylu!

Edyta Górniak, Katarzyna Zielińska i Małgorzata Socha należą do grona najlepiej ubranych polskich gwiazd. I chociaż wszystkie mają świetny zmysł i intuicję, to korzystają z pomocy stylistek. Edyta śmieje się, że jak ktoś komplementuje jej wygląd, to nigdy nie bierze tych słów do siebie tylko dziękuje w imieniu zespołu i mówi, że zawsze przekazuje gratulacje osobom, które pomogły jej stworzyć stylizację, a od roku Magdalenie Jagnickiej.

22-letnia stylistka rozpoczęła współpracę z Edytą Górniak ponad półtora roku temu. Skomponowała zestaw, w którym gwiazda uroczyście o północy otworzyła dwudziestolecie Eurowizji.

Magda zaproponowała mi sukienkę z papieru. Czułam w niej co prawda każdy powiew mroźnego wiatru, ale kreacja robiła wrażenie metalowego łabędzia. Była przepiękna - powiedziała piosenkarka w wywiadzie dla InStyle. Zdradziła, jak przekazuje stylistce swoje oczekiwania co do stylizacji. - Puszczam Magdalenie moje nowe utworzy. Każdy z nich jest niezależnym obrazem.

Magdalena Jagnicka zdradziła, że kilka razy zdarzyło się jej pomylić co do dopasowania ubrania do sylwetki, ale Edyta ani razu nie popełniła takiego błędu. Ich współpraca zaowocowała wieloma pięknymi zestawami. Na pewno pamiętacie wokalistkę w kreacji z oleiny, czy we wzorzystej mini Valentino i oczywiście outfit podczas Gali Ludzie Wolności, na której miała na sobie czarną suknię Gucci z detalami w kolorach ukraińskiej flagi.

Współpraca Magdaleny Jagickiej i Edyty Górniak układa się tak pomyślnie, że być może będą one ze sobą współpracować tak długo, jak Małgorzata Socha i Alicja Werniewicz. Aktorka i stylistka są nierozłącznym duetem już od 7 lat! Jedyne co zmieniło się przez ten czas to fakt, że Alicja ubiera nie tylko gwiazdę, ale też jej córeczkę Zosię.

Po raz pierwszym spotkałyśmy się na ławce w warszawskiej Galerii Motoków. Szykowałam się na moją pierwszą ważną galę w Teatrze Wielkim i potrzebowałam profesjonalnej pomocy - zdradziła Małgorzata dla magazynu InStyle. - Uwielbiam Alę! Jest piękną kobietą i pięknym człowiekiem. Lubię ją rozpieszczać.

Małgorzata Socha była pierwszą gwiazdą, którą stylizowała Alicja. Z perspektywy czasu mówi, że sekretem udanej współpracy jest nie tylko zaufanie, ale chemia. Aktorka i stylistka spotykają się raz w tygodniu i najczęściej nie rozmawiają o modzie, a o nowych rolach, sesjach i... mężczyznach. Alicja śmieje się, że Gosia bardzo często ją zaskakuje i sama proponuje rzeczy, do których ona, jako stylistka, jeszcze ma pewne wątpliwości. Tak było z dresem, który stał się modny dopiero niedawno, a aktorka chodziła w nim znacznie wcześniej.

Lubię klasykę z twistem, myślę praktycznie, a Alicja jest bardziej nowoczesna i odważna. Poza tym zakochuje się w ubraniach - powiedziała gwiazda.

Współpraca Katarzyny Zielińskiej i Joli Czai układa się równie doskonale. Co ciekawe, stylistka nie tylko podpowiada aktorce, co ta ma założyć na siebie, ale razem z nią zaprojektowała linię ubrań, w której dominowały spódnice szyte na planie koła i kreacje w grochy. Gwiazda nie ukrywa, że długo musiała uczyć się, w czym wygląda dobrze, a w czym nie - bardzo jej w tym pomogła Jola, która ma dryg do mody i potrafi dopasować ubrania nie tylko do figury, ale też charakteru osoby. Współpraca aktorki i stylistki została doceniona przez Fashion Magazine, który nagrodził Katarzynę Zielińską statuetką dla Najlepiej Ubranej Aktorki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także