Szukaj

Anioł prosto z Hollywood na wiosennej ramówce TVP! Edyta Górniak zaśpiewała nową piosenkę i oczarowała swoją kreacją! [WIDEO]

Edyta Górniak wiosenna ramówka TVP Dom dobrych drzew

Edyta Górniak wiosenna ramówka TVP Dom dobrych drzew

Edyta Górniak na wiosennej ramówce TVP 2018

O tym, że Edyta Górniak działa na widzów jak magnes wiadomo nie od dziś. Wystarczy tylko prześledzić wyniki oglądalności The Voice Kids, który w cuglach wygrał w wersją show dla dorosłych. Lada dzień zobaczymy finał programu na żywo, zanim to jednak nastąpi, TVP zafundowała widzom jeszcze jedną niespodziankę związana z diwą – jej nowa piosenka Dom dobrych drzew została wykorzystana w spocie promującym serial Leśniczówka.

Edyta Górniak została poproszona przez producentów nowej produkcji o zaśpiewanie utworu przewodniego, którego fragment kilka dni temu został opublikowany na oficjalnych kanałach artystki w serwisach społecznościowych. Na pełne wykonanie przyszło nam poczekać do dzisiaj – Edyta zaśpiewała całą piosenkę z Leśniczówki podczas prezentacji wiosennej ramówki TVP (wideo poniżej).

Na scenie gwiazda wyglądała jak anioł. Edyta ubrana w białą, awangardową kreację, stworzoną przez markę Poca&Poca (identyczną miała podczas ubiegłorocznego festiwalu w Opolu, tyle że czarną), zaczarowała całą plejadę gwiazd i dziennikarzy, którzy zebrali się tego wieczoru w siedzibie Telewizji Publicznej.

Swoją stylizację Górniak uzupełniła o szpilki Kazar w kolorze wrzosowym. Całość prezentowała się bardzo smacznie i wiosennie, co idealnie wpisało się nie tylko w klimat imprezy, ale też w bieżące trendy w modzie.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Wydało się! Edyta Górniak wraca do Polski? Zabrała się za remont legendarnej willi!

Zobacz: Plejada gwiazd na prezentacji wiosennej ramówki TVP: Małgorzata Kożuchowska, Julia Wieniawa, Joanna Moro, Weronika Książkiewicz [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz: Wstrząsające wyznanie Edyty Górniak. Nie uwierzycie kto ją molestował seksualnie!


Edyta Górniak – wiosenna ramówka TVP 2018

Edyta Górniak – wiosenna ramówka TVP 2018

Edyta Górniak – TVP, wiosenna ramówka 2018

Edyta Górniak – TVP, wiosenna ramówka 2018

Edyta Górniak – wiosenna ramówka TVP 2018

Edyta Górniak – wiosenna ramówka TVP 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×