Szukaj

Cannes 2019: Eva Longoria skradła uwagę fotoreporterów błyszczącą stylizacją. Ambasadorka L’Oreal Paris na czerwonym dywanie

Eva Longoria - Cannes 2019

Eva Longoria - Cannes 2019

Eva Longoria pojawiła się podczas czwartkowej premiery filmu Rocketman, która odbyła się w trakcie Festiwalu Filmowego Cannes 2019. Gwiazda na czerwony dywan wybrała stylizację, która nie przejdzie bez echa. W co takiego się ubrała? 

Eva Longoria na Festiwalu Filmowym Cannes 2019 obecna jest od pierwszego dnia. Amerykańska gwiazda w wydarzeniu bierze udział jednak nie tylko jako aktora, ale przede wszystkim jako ambasadorka marki L’Oréal Paris. Nic więc dziwnego, że w środowy wieczór Longoria chciała wyróżniać się z tłumu. Właśnie dlatego wybrała kreację, która z daleka przyciągała uwagę.

Longoria założyła bowiem błyszczącą, długą do ziemi suknię na jedno ramię. Dobrała do niej kolorystycznie dopasowane obcasy. Aktorka postawiła na minimalistyczną biżuterię – kolczyki zakończone błyszczącą kulką. Wieczorowy look amerykańska gwiazda wykończyła fryzurą. Zdecydowała się na pofalowane włosy.

Dużą rolę w tej stylizacji odegrał makijaż. Longoria, jak na ambasadorkę  L’Oréal Paris przystało, miała doskonały make up. Główną rolę odgrywały w nim mocno podkreślone oczy, na których to pojawił się cień w kolorze sukienki. Aktorka wybrała także kolorystycznie dobraną szminkę.

Podoba się Wam w takim wydaniu?

Zobacz: Cannes 2019. Premiera filmu „Rocketman” z udziałem gwiazd: Eva Longoria, Priyanka Chopra, Elton John

Zobacz: Grażyna Torbicka jest już w Cannes! Spotkała się z Evą Longorią i pokazała swoje kreacje na czerwony dywan!

Zobacz: Spektakularne kreacje gwiazd na kolacji Diora i „Vogue’a”: Bella Hadid, Ashlee Simpson, Monica Bellucci


Eva Longoria - Rocketman, Cannes 2019

Eva Longoria - Rocketman, Cannes 2019

Eva Longoria w zachwycającym makijażu - Cannes 2019

Eva Longoria w zachwycającym makijażu - Cannes 2019

Eva Longoria w kreacji na jedno ramię, Cannes 2019

Eva Longoria w kreacji na jedno ramię, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×