Szukaj

Bal TVN 2018: Monika Olejnik była prawdziwą Królową Dżungli! Jej seksowna kreacja idealnie wpisywała się w temat przewodni!

Monika Olejnik - Bal TVN 2018 Kreacja: Paprocki&Brzozowski

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski na Balu TVN 2018

Tegoroczny Bal TVN 2018, który odbył się 15 września w Warszawie, zgromadził prawdziwą plejadę największych gwiazd show-biznesu. Znani i lubiani zbierali pieniądze dla Fundacji TVN Nie jesteś sam, a motywem przewodnim imprezy była dżungla. I choć roiło się od kwiatów, kolorów, zwiewnych jak skrzydła ptaków sukni i gorących dekoltów, prawdziwą królową dżungli okazała się bezkonkurencyjna Monika Olejnik, która na imprezie pojawiła się w towarzystwie ukochanego Tomasza Ziółkowskiego.

Za seksowną, drapieżną kreację Moniki odpowiada popularny duet Paprocki&Brzozowski. Nie raz i nie dwa mieliśmy okazję oglądać Olejnik w ich sukniach, ale sobotnia stylizacja pobiła wszystkie poprzednie na głowę, przy okazji deklasując inne gwiazdy. Motywem była dżungla, co więc mogło sprawdzić się lepiej niż cętki? Zwłaszcza w połączeniu z bardzo buduarowym fasonem?

Kreacja Olejnik była odważna i seksowna, ale bardzo elegancka. Suknia z imponującym trenem, uszyta z materiału w “panterkę” z czarnymi elementami prezentowała się widowiskowo. Nieskromne rozcięcie ukazało zgrabne nogi dziennikarki, a koronkowe rękawy i wstawka na brzuchu prześwitywały zalotnie, ukazując skórę w najbardziej kobiecy sposób – czyli nieoczywisty

Nie sposób było też zignorować gorsetowego dekoltu i błyszczących szpilek, którymi Olejnik dopełniła swój look. Wisienką na torcie były rozpuszczone włosy i wieczorowy makijaż, w tym mocno podkreślone oko.

Jak wam się podoba? 😉

Plejada gwiazd na Balu TVN 2018: Lewandowska, Woźniak-Starak, Wojciechowska i Kossakowski, Przetakiewicz, Krupińska [DUŻO ZDJĘĆ]

Przepiękna Monika Olejnik w swojej seksownej czekoladowej mini z falbankami zdeklasowała wszystkie młode gwiazdy! Jakie ona ma nogi!

Nie poznacie jej! „Monika Olejnik Polsatu” wygląda teraz ostro jak Małgosia Kożuchowska. To zasługa fryzury!


Lubisz styl ubierania Moniki Olejnik?

×