Szukaj

Omenaa Mensah błyszczała jak gwiazda u boku swojego przystojnego milionera. Zadebiutowali na ściance i zadali szyku!

Omenaa Mensah - Bal TVN 2018

Omenaa Mensah - Bal TVN 2018

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na Balu TVN 2018

15 września w Warszawie odbyła się jedna z najbardziej prestiżowych, a na pewno największych imprez w polskim show-biznesie. Perła w koronie jesiennego sezonu towarzyskiego, Bal TVN 2018 jak co roku zgromadził prawdziwą plejadę gwiazd. Organizowana przez Fundację TVN Nie jesteś sam impreza to świetna okazja na nadrobienie wakacyjnych zaległości towarzyskich i jednocześnie możliwość wzięcia udziału w charytatywnej akcji na rzecz dzieci. Nic dziwnego, że można tam spotkać właścicieli najbardziej rozchwytywanych nazwisk w Polsce.

Nie mogło się obyć bez obecności Omeny Mensah, która sama bardzo aktywnie działa charytatywnie i nie jest obojętna na los potrzebujących. Piękna dziennikarka pojawiła się na balu w towarzystwie ukochanego Rafała Brzoski, z którym debiutowała na ściance. Trudno było oderwać od nich wzrok, a tytuł najbardziej luksusowej pary bez wątpienia należał właśnie do nich.

Przystojny milioner Omeny pojawił się w szytym na miarę włoskim garniturze Occhiello, którego wartość wynosi około 30 tysięcy złotych. Omenaa błyszczała za to w kreacji Macieja Zienia. Suknia uszyta z lekkiego złotego materiału odsłaniała ramiona i zalotnie kusiła odkrytym dekoltem.  Pięknie podkreślała sylwetkę gwiazdy, która nie bała się wyeksponować blizny po operacji, którą przeszła kilka miesięcy temu.

Elegancka fryzura, wyrazisty makijaż i biżuteria dopełniły stylizacji Omeny. Uwagę przykuwało również zgrabne, poręczne puzderko, w sam raz na telefon i pomadkę. Subtelnym i kobiecym akcentem były też kwiaty z materiału, naszyte na sukienkę.

Bal TVN 2018 zgromadził naprawdę znakomite grono, ale Omenie nie sposób odmówić jednego – była w ścisłej czołówce najpiękniejszych gwiazd i zdeklasowała sporo koleżanek. 😉

Plejada gwiazd na Balu TVN 2018: Lewandowska, Woźniak-Starak, Wojciechowska i Kossakowski, Przetakiewicz, Krupińska. Zobaczcie co działo się za kulisami [DUŻO ZDJĘĆ + WIDEO]

Bal TVN 2018 pod znakiem najgorętszych par polskiego show-biznesu! Kogo tam nie było!

Półnaga Małgorzata Kożuchowska wprawiła w osłupienie wszystkie gwiazdy na Balu TVN 2018! Jej boska kreacja to jakiś obłęd!


Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na Balu TVN 2018

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na Balu TVN 2018

Omenaa Mensah - Bal TVN 2018 Kreacja: Maciej Zień

Omenaa Mensah - Bal TVN 2018 Kreacja: Maciej Zień

Omenaa Mensah - Bal TVN 2018 Kreacja: Maciej Zień

Omenaa Mensah - Bal TVN 2018 Kreacja: Maciej Zień

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Ta sukienka jakaś taka nijaka… Słabiutko.

 • Gośkjhć pisze:

  Sukienka słaba na tle innych , Omena bez milionera wyglądała lepiej niż z nim. NIe dofinansował czy jak?

 • Gość pisze:

  Sukienka Omeny nie robi szału to raz.
  Dwa to podkreśla jej za szerokie ramiona .
  Garnitur Brzozki za 30tyś ok, ale nie płacz proszę Omeno o pieniądze na szkołę w Ghanie bo sie osmieszasz. Lans,Lans i jeszcze raz lans. Rafał

 • Ja PANI BOGINI pisze:

  Rzekł kostucha do kostuch… Hehe jeden wart drugiego. Nigdy nie lubiłam tej Omeny coś tam
  Ble ble ble… celebrytka ala celebrytka kostucha rozbijająca małżeństwa błe błe

 • Gość ja pisze:

  Pani omeno coś tam coś tam.. jak można za pieniądze innych ludzi pokazywać się z milionerem na balu charytatywny. Wstyd i chanba,!!! Na branchu w Sheratonie wśród Kazadi o P. Agi zachowywała się pani dziwnie bardzo sztucznie. Takie osoby nie powinny pokazywać się jako celebryci

 • Gość pisze:

  Anonim- ludzka podłość i zazdrość nie zna granic. C

 • Gość pisze:

  Powinien założyć smoking BTSVP czarna muszka proszę (black tie s’il vous plaît), na ogólnodostępnych zdjęciach tylko jeszcze dwie inne osoby założyły krawat ( pomijając te, które miały rozpiętą nonszalanco koszulę).

 • Gość pisze:

  Nie wiedziałam, że p. Omena jest taka szczupła!? WOW SUPER!!!

 • Anonim pisze:

  Z kijem nie podchodzić żeby dotknąć.,chodząca łysa przystojność. ,tylko kasa w głowie.

 • Gość pisze:

  Cie choroba .Omena zakochana w milonerze.

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×