Szukaj

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan mają takie same walizki! Kupiły je w sieciówce za niewielkie pieniądze! Wiemy, ile kosztują

Anna Mucha, Kurdej-Szatan

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan mają takie same walizki. Kupiły je w sieciówce za niewielkie pieniądze. Ile zapłaciły? Sprawdziliśmy!

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan na każdym kroku udowadniają, że mają ze sobą świetny kontakt. Obie aktorki grają w serialu M jak miłość, występują w tym samym spektaklu Pikantni, a do tego są jednymi z największych gwiazd Instagrama. To właśnie tam chętnie wpuszczają swoich fanów do swojego życia.

Zobacz: Opalona Anna Mucha nie zna litości! Jej wakacyjna fotka zagotowała wszystkich fanów! Zobaczcie co się u niej zadziało od pasa w dół!

Ostatnio Mucha i Kurdej-Szatan pochwaliły się „pomazanymi” walizkami. Okazuje się, że obie gwiazdy mają dokładnie ten sam model, który pochodzi z nowej kolekcji Paprocki&Brzozowski. Zarówno Basia, jak i Ania są muzami polskiego duetu projektantów. Obie regularnie noszą kreacje z ich kolekcji oraz uczestniczą w uroczystych pokazach mody.

Co ciekawe, walizka, którą mają gwiazdy, nie należy do najdroższych. Taki sam model można bez problemu kupić w sklepach stacjonarnych oraz w butiku online Ochnika. Właśnie trafił na wyprzedaż i kosztuje jedynie 144 złote. Niewiele jak na gadżet, który pokochały gwiazdy. I to jakie gwiazdy!

To, co… kupujecie?

Zobacz: Anna Mucha w tramwaju wyglądała co najmniej dziwnie. Z trudem rozpoznaliśmy w niej seksbombę z czerwonych dywanów


Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan mają takie same walizki

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan mają takie same walizki

Walizka Paprocki&Brzozowski

Walizka Paprocki&Brzozowski

Anna Mucha kontra Barbra Kurdej-Szatan – Paprocki&Brzozowski – The Paradise Club (2018)

Anna Mucha kontra Barbra Kurdej-Szatan – Paprocki&Brzozowski – The Paradise Club (2018)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×