Szukaj

Anna Lewandowska została ostro skrytykowana za stylizację z balu TVN. Teraz broni jej jak lwica!

Anna Lewandowska bal TVN wpadka modowa

Anna Lewandowska o modowej wpadce

Anna Lewandowska rzadko bywa na salonach. Trenerka jest zapracowana, ma sporo projektów na głowie, często towarzyszy swojemu mężowi, Robertowi Lewandowskiemu, a po narodzeniu Klary zniknęła z radaru towarzyskiego. Nic więc dziwnego, że jej spektakularne wejście na Bal TVN 2017 było szeroko komentowane w mediach – zwłaszcza, że trenerka zdecydowała się zerwać z tradycją i nie założyła balowej sukni. Jej stylizacja została ostro skrytykowana. Co na to sama Lewandowska?

Anna Lewandowska zaskoczyła na Balu TVN 2017. Wyłamała się ze wszystkich konwenansów i pokazała sporo ciała!

W wywiadzie udzielonym Gali Anna zdradziła sporo o swojej rodzinie i planach na przyszłość, ale poruszyła także kwestię krytyki. Nie jest ona dla niej czymś nowym, bo w świecie show-biznesu nie trudno o krzywe spojrzenie czy złe słowo. Na szczęście Lewandowska ma do siebie dystans:

Do krytycznych uwag podchodzę z uśmiechem. Teraz, po urodzeniu dziecka, czuję, że mam prawo do wszystkiego – wyjaśniła

A jakie jest jej podejście do mody?

Najchętniej zakładałam wygodne sportowe buty i dres, ale nie ukrywam, że chcąc nie chcąc, moda pojawiła się w mojej szafie. Przyznam jednak, że nie jest to najważniejsza rzecz w moim życiu – tłumaczy gwiazda

Trudno jej się dziwić, skoro lwią część swojego czasu poświęca treningom i motywowaniu swoich fanek. Nie ma jednak wątpliwości, że Lewandowska wie jak się ubrać by zrobić dobre wrażenie!

Anna Lewandowska nie przestrzega diety? Takie przekąski mogą zniszczyć efekt ćwiczeń!

Anna Lewandowska na wielkim Balu 2017

Anna Lewandowska na wielkim Balu 2017

Anna Lewandowska na wielkim Balu 2017

Anna Lewandowska na wielkim Balu 2017


Czy Anna Lewandowska ma dobry modowy gust?

×